• Ново
Урбани Улични Пупки За Техно Фантом-Навистина Безжични Bluetooth Слушалки Со Изолација На Бучава, Засилен Бас и Двоен Динамичен Микрофон-Виолетова

Урбани Улични Пупки За Техно Фантом-Навистина Безжични Bluetooth Слушалки Со Изолација На Бучава, Засилен Бас и Двоен Динамичен

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Продолжението На Уличните Пупки Урбанкс е тука, носејќи неверојатен звук на сите. Ќе го почувствуватеatамот на секоја бас-линија и удар на секоја гитара во вашето јадро. квалитетот на звукот е толку добар-како да е дел од изведбата на вашиот омилен бенд. Треба ли да се концентрираш? Можете да го слушнете само она што сакате да го слушнете со нашата изолација На Бучава и технологијата За Амбиентален Звук. Додека работите од дома или примате повици, уживајте во мир и тишина без да пропуштите што се случува околу вас. Уличните Пупки на урбанкс 2 го имаат нашиот најтенок и најлесен дизајн досега, и тие се толку удобни за носење што ќе заборавите дека ги носите—барем додека музиката не почне да свири. Уличните Пупки На Урбанкс 2 пристигнаа, овозможувајќи им на сите да уживаат во прекрасните звуци што ги заслужуваат нивните уши. Улични Пупки урбанкс 2 За Техно Фантом Х-Навистина Безжични Блутут Слушалки Со Изолација На Бучава, Засилен Бас И Двоен Динамичен Микрофон - Виолетова • Квалитет На Повик : Одличниот квалитет на повикот гарантира дека вашиот глас се слуша јасно и остро. * Моќен Звук : со моќен бас, ќе можете да ја слушнете и почувствувате секоја растечка нота во вашата плејлиста • . * Амбиентален Звук : Со Технологија За Изолација На Бучава и Амбиентален Звук, можете да уживате во совршениот звук додека сеуште сте дел од вашата околина • . • Опуштено Вклопување : ова е нашиот најтенок и најлесен дизајн досега. Отпорен на пот и изграден за поддршка на најактивниот начин на живот. * Контрола на допир : со чешма, лесно можете да ја контролирате вашата музика и разговор •

Карактеристики

Производи во категоријата

Урбани Улични Пупки Про Блутут Слушалки За Техно Искра Воздух Вистинска Безжична, Изолација На Бучава, Куќиште За Полнење, Квалитетен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Урбани Улични Пупки Про Блутут Слушалки За Техно Искра Воздух Вистинска Безжична, Изолација На Бучава, Куќиште За Полнење, Квалитетен

Подигнете Го Секојдневието Со Епски Звук Уличните Пупки На Урбанкс Про Комбинираат Кристално Јасен Ква

DEN 319.68
Војаџер Еџ Мобилни Bluetooth Слушалки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Војаџер Еџ Мобилни Bluetooth Слушалки

Војаџер Еџ Мобилни Bluetooth Слушалки За Поврзување Технологија : Безжична Безжична Технологија : Bluetooth / NFC Б

DEN 1.00
Bluetooth Слушалки, Безжична Слушалка V5. Ултралесни Раце Бесплатни Деловни Слушалки Со Микрофон за Деловно Возење Во Канцеларија,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bluetooth Слушалки, Безжична Слушалка V5. Ултралесни Раце Бесплатни Деловни Слушалки Со Микрофон за Деловно Возење Во Канцеларија,

За оваа ставка СТИЛСКИ И УНИКАТЕН ДИЗАЈН : ротирачкиот микрофон од 270 степени овозможува прилагодување �

DEN 0.33
Моторола Хк Во Уво Bluetooth Слушалки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Моторола Хк Во Уво Bluetooth Слушалки

Надградете ја вашата игра Со Безжичните моно слушалки Motorola HK375 во уво Забрзајте низ вашиот напорен ден и

DEN 2.00