• Ново
Дајко Калапи Грејач Црево Одговара изберете: 2004 - Форд Ф150, ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

Дајко Калапи Грејач Црево Одговара изберете: 2004 - Форд Ф150, ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА

Buyers rating:
DEN 2335.84

Износ

Dayco Калапи Грејач Црево Dayco Калапи Грејач Црево Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Материјал : ЕПДМ. Одговара Изберете : 2004-2008 ФОРД Ф150 8 Цил 4.6 Л 2004 ФОРД ЕКСПЕДИЦИЈА 8 Цил 4.6 Л 2004 ФОРД Ф-150 НАСЛЕДСТВО 8 Цил 4.6 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Карактеристики

Производи во категоријата

Радијатор Течноста За Ладење Црево
  • Ново
Оценка на клиентот:

Радијатор Течноста За Ладење Црево

Тешко флексибилно црево дизајнирано да ги замени правилните или закривените црева за течноста за ладењ

DEN 1019.52