• Ново
Бришење Рака Планер Џеб Авион Портокал Бричење Дрво Сечење Долниот Раб Алатка, В

Бришење Рака Планер Џеб Авион Портокал Бричење Дрво Сечење Долниот Раб Алатка, В

Buyers rating:
DEN 626.08

Износ

Карактеристики : *оваа рамнина е изработена од супериорно железо и челик, издржлива во употреба.*Усвојте структура за прилагодување со двојна завртка, прилагодувањето на планирањето е погодно и сигурно, цврсто заклучување и непречено планирање.*Мелење на работ на планерот, висока цврстина, остра мазна планирање.* Совршен за љубители на обработка на дрво, основно и средно училиште дрво пракса класа, се користи за планирање неправилна форма дрво површина.*Рачката е удобна за држење и лесна за ракување.*Повеќекратна употреба : планирање круг, закривено планирање, планирање заоблување, туркање, влечење.Спецификации : * име На Производ : Прилагодлива Рамнина За Обработка На Дрво*Материјал : Челик + нерѓосувачки челик(сечило)*Боја : Црвена + Црна *Ширина На Сечилото : 44мм/51мм*Погоден За : Планирано дрво*Количина : 1 Содржина На Пакет : 1 * Прилагодлив План За Обработка на Дрво : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Blueson Deburring Рака Планер Џеб Авион Spokeshave Дрво Сечење Долниот Раб Алатка, В. Нашиот предмет е изработен од издржлив материјал, со отпорни на ' рѓа и издржливи карактеристики, погоден за внатрешна и надворешна употреба и може да ја одржува својата убавина долго време. Нашиот предмет е погоден за различни прилики, како што се куќи, вили, хотели и улици, додавајќи модерен допир на вашиот домашен декор. Само користи едноставен и лесен за разбирање метод за инсталација, без потреба од професионални алатки, правејќи ја инсталацијата ветре и ви обезбедува попријатно искуство за купување. Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и одлични услуги, правејќи го вашето шопинг искуство попријатно и задоволувачко.

Карактеристики

Производи во категоријата