• Ново
Пауел Ана Ли Оклоп За Накит, Даб

Пауел Ана Ли Оклоп За Накит, Даб

Buyers rating:
DEN 2015.84

Износ

Самостојна "Мисија Даб" заврши пауел зива армоар со "мисија греј" хардверот обезбедува крајно складирање за целиот ваш накит и додатоци. Чувајте ги прстените, обетките и многу повеќе во осумте црни целосно обложени фиоки. Огледалото со превртување се отвора во преграда со црна постава. Допрете ги страничните врати на бравата отворени за чување синџири. Минимално склопување, прикачете го само врвот. Обезбедува доволно простор за складирање на сите ваши скапоцени парчиња. Ќе го надополни секој декор. Внатрешноста е целосно наредена. Мисија Даб заврши. Минимално склопување, прикачете го само врвот. Собрани Димензии : Затворено : 19.63" W x 15.25 "D x 40.63" H, Отворено : 36 "W x 15.25" D x 55.75 " H. Капацитет На Тежина : . Бродови во една кутија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пауел Кона Накит Оклоп
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пауел Кона Накит Оклоп

Оклопот За Накит Кона е класично и конвенционално решение за вашите потреби за складирање накит...

DEN 2015.84