• Ново
Метал Стои Тон Висина Прилагодливи ЗА РК Роботот Камион Автомобил Тр СЦ Симулација Качување Возила-Жолта

Метал Стои Тон Висина Прилагодливи ЗА РК Роботот Камион Автомобил Тр СЦ Симулација Качување Возила-Жолта

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Погоден за 1/10 D90 SCX10 рок роботот rc автомобил.6 Тонски Штандови За Скала Спецификации : Боја : Жолт Материјал : метализација : 105 * 50 * 46мпакувана Содржина : 1 * Рк Штанд ЗА Автомобил Цпу машински и исклучителен квалитет. Погодно за земање и издржливо во употреба. Силната конструкција изгледа реално. Изработени од висококвалитетен метален материјал. Прилагодливата висина може лесно да се прилагоди на висината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маркери Ад Штекер За Заземјување
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маркери Ад Штекер За Заземјување

Користете за да ги поставите приклучоците за заземјување на место.Прицврстува на било која стандардна �

DEN 1658.24
3 4 Д-Р Длабоко Пт
  • Ново
Оценка на клиентот:

3 4 Д-Р Длабоко Пт

Карактеристики И Придобивки : приклучок за удар Со Длабока должина од 12 точкицрн оксид обложен за отпор�

DEN 0.67
3 4 Возење Стандард-Точка
  • Ново
Оценка на клиентот:

3 4 Возење Стандард-Точка

Карактеристики и Придобивки : Стандарден приклучок за удар со 12 точки изработен од висококвалитетен че�

DEN 639.84
Клуч За Навртки За Заклучување На спојката За Нечистотија Велосипед Двоглав Клуч За Заклучување На Спојката Алатка За Поправка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Клуч За Навртки За Заклучување На спојката За Нечистотија Велосипед Двоглав Клуч За Заклучување На Спојката Алатка За Поправка

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава стариски од пазарот На Џојбај.Опис : ЦВРСТ ЦВРСТ

DEN 1111.84
Клуч Со Висока Цврстина Т-Тип Силна Цврстина, Голем Вртежен Момент, Надворешен Шестоаголен Челичен Клуч Против ' Рѓа За Автомобилски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Клуч Со Висока Цврстина Т-Тип Силна Цврстина, Голем Вртежен Момент, Надворешен Шестоаголен Челичен Клуч Против ' Рѓа За Автомобилски

Опис : Поради рачката Од Типот Т и нелизгање, овој челичен клуч е едноставен и има убава appearance.It дали е ов�

DEN 0.67
- Човек Муабет Џек Чекан Мамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

- Човек Муабет Џек Чекан Мамка

3 неодоливи риболовни сили за бас се здружија за да го создадат Џек Хамер Џек ЗМан, Некогаш Зелена Прилаг

DEN 358.24
Издржлива Висока Точност Пневматски Занитвам Пневматски Занитвам Занитвам Навртка Индустриска Апликација За Занитвам Брзо Занитвам
  • Ново
Оценка на клиентот:

Издржлива Висока Точност Пневматски Занитвам Пневматски Занитвам Занитвам Навртка Индустриска Апликација За Занитвам Брзо Занитвам

Издржлива Пневматска Навртка Со Висока Точност Пневматска Навртка За Занитвам Индустриска Апликација

DEN 319.84