• Ново
Женски Гаќички Женски Долна Облека Со Висок Струк Женска Долна Облека Удобна Танга Од Тантела

Женски Гаќички Женски Долна Облека Со Висок Струк Женска Долна Облека Удобна Танга Од Тантела

Buyers rating:
DEN 339.84

Износ

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : М Половината : 60см/23.62 "Должина : 18см/7.09". Големина : Л Половината : 64см/25.20 "Должина : 19см/7.48". Големина : XL Половината : 68cm/26.77 "Должина : 20cm/7.87". Големина : ХХЛ Половината : Должина : . Женска Долна Облека Со Висок Струк Женска Долна Облека Удобна Чипка Thong Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус2.Стил со висок струк : Дава доволно покриеност за покривање на стомакот што може да го подобри вашето држење на телото. 3 : Низок пораст, внимателни исечени страни, без видливи линии за гаќи или гроздобер и без ознаки, нема да ве натера да се чувствувате тесни и туѓи предмети, Основна Долна Облека Погодна За Различни Прилики, како што се слаб јеапан, јога панталони, спортско Миење На Нозете Во Ладна Вода Висат Суво. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот.

Карактеристики

Производи во категоријата