• Ново
Летни Фустани За Жени Мода Секојдневен Печатен Фустан Со Кратки Ракави Надвор Од Рамената Тенок Женски Фустани Попуст

Летни Фустани За Жени Мода Секојдневен Печатен Фустан Со Кратки Ракави Надвор Од Рамената Тенок Женски Фустани Попуст

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Ултра мек, удобен и отстранлив од влага, Непроѕирен, Растеглив.Стил : овој фустан Е Многу Удобен,Може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со потпетици или станови, токму онака како што сакате прилика : Состаноци,Секојдневни,Забави,Плажа,за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан. Избегнувајте гребење од остри предмети. Ако сакате лесни, секојдневни парчиња, тогаш ќе ви се допадне оваа Ноќница.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фесфес Муслимански Долг Фустан За Девојки Средни Големи Девојки Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Секојдневен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фесфес Муслимански Долг Фустан За Девојки Средни Големи Девојки Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Тркалезен Врат Секојдневен

Муслимански Долг Фустан За Девојки Средни Големи Девојки Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Тркалезен Вр�

DEN 351.84