• Ново
Виолетова Пеперутка Автоматска Подна Подлога За Автомобили Комплетен Комплет Преден И Заден Дел За Жени, Тепих За Автоматско Подлога За Нозе Нелизгачки Тешки Душе

Виолетова Пеперутка Автоматска Подна Подлога За Автомобили Комплетен Комплет Преден И Заден Дел За Жени, Тепих За Автоматско

Buyers rating:
DEN 640.00

Износ

Универзални патосници за автомобили за редовни големини. Комплетна покривна подна подлога / автомобил предни и задни теписи, 4 подни душеци.< бр>. 14,8€26,8 инчи напред, 13,1€17,2 инчи одзади, универзално, погодно за повеќето возила. Овие ткаенини за подлога против лизгање можат да го заштитат оригиналниот под на автомобилот да формираат абење и кинење во секојдневниот живот. Високиот квалитет гарантира удобно искуство во возењето . Тежина : околу 1500 гр/3,30 фунти. Нашите патосници за автомобили се изработени од висококвалитетни материјали погодни за животната средина. Тој е нетоксичен, безопасен, невкусен, издржлив и избледен< бр>. Лесен за инсталирање и чистење, чувајте го тепихот чист додека го украсувате автомобилот< бр>. Прилагоден и персонализиран дизајн. Сите сезони може да се користат за заштита на подот на вашиот автомобил од излевање или остатоци< бр>. Персонализираните печатени подни душеци се користат за украсување на внатрешноста на автомобилот, осветлување на денот и забавување на возењето< Бр> Дизајн На Материјал : 4 парчиња комплет подни душеци за автомобили, вклучувајќи 2 душеци на предниот кат и 2 подлоги за задниот под. Патосниците за подот на автомобилот се изработени од издржлив полиестер со гумена влошка. Дизајнот на гума против лизгање, обезбедува влечење и удобност. Сеопфатна Заштита : дизајнот од 4 парчиња гарантира дека подлогата на автомобилот нема да пукне, да се витка, да го заштити оригиналниот под на автомобилот од разни излевања и дамки, да го одржува чист долго време. Процесот на инсталација и отстранување е едноставен и лесен за чистење. Универзално Вклопување : флексибилниот дизајн на комплетот за покривање на седиштата за автомобили е погоден за речиси возило, како што се автомобил, ТЕРЕНЕЦ, комбе и камион.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спек Президио Оклоп Облак iPhone мини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спек Президио Оклоп Облак iPhone мини

ПРЕЗИДИО®2 ОКЛОПНА ТЕХНОЛОГИЈА Кога ќе паднат, воздушните капсули го компресираат и суспендираат телеф

DEN 0.33
Вртлог 35-Капак На Шарката
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вртлог 35-Капак На Шарката

Овој капак на шарката е вистински заменски дел за машина за перење Компатибилен е со машини за перење Џа

DEN 0.33
Холштајн Делови 2кам Мотор Брегаста Осовина Позиција Сензор ЗА БМВ, Буик, Шевролет, ГМЦ, Олдсмобил, Понтијак Одговара изберете:
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холштајн Делови 2кам Мотор Брегаста Осовина Позиција Сензор ЗА БМВ, Буик, Шевролет, ГМЦ, Олдсмобил, Понтијак Одговара изберете:

Сензорот За Положба На Брегаста Осовина ја следи ротирачката положба на брегаста осовина во однос на по

DEN 1010.72