• Ново
Мајмун Став Прашка

Мајмун Став Прашка

Buyers rating:
DEN 2878.40

Износ

Врвот-Опрема Став Лак Прашка, Зелена/Црна е двојно плетенка крути кабел. Таа е направена со гумени вибрации изолирачки монтирање. Ставот Лак Прашка одговара на сите лакови. Карактеристики : -Цврста врвка Со Двојна плетенка - гумена изолациона монтажа за вибрации - Одговара на Сите Спецификации на лакови : -Боја : Зелена/Црна Цврста врвка Со Двојна плетенка. Гумени вибрации изолирање монтирање. Одговара на сите лакови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Парадо Лак Прашка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Парадо Лак Прашка

Оваа цврста прашка со лак со кабел со плетенка е дизајнирана да остане во исправена положба, така што ст�

DEN 1.00
Елита Лак Зглоб Прашка-Црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елита Лак Зглоб Прашка-Црна

Барате лесна прашка за зглоб што го обезбедува квалитетот што го барате? Заштитете го вашиот омилен лак�

DEN 0.67
Елита Лак Зглоб Прашка-Realtree Xtra
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елита Лак Зглоб Прашка-Realtree Xtra

Барате лесна прашка за зглоб што го обезбедува квалитетот што го барате? Заштитете го вашиот омилен лак�

DEN 3.00