• Ново
Monroe Shocks & Struts Roadmatic Strut и Coil Spring Soction се вклопуваат Изберете: 2004- Потрага по Нисан

Monroe Shocks & Struts Roadmatic Strut и Coil Spring Soction се вклопуваат Изберете: 2004- Потрага по Нисан

Buyers rating:
DEN 3334.88

Износ

Инженерски за да добиете повеќе милји од вашето возило, собранието на патоказот ги вклучува сите потребни компоненти во една единица. Ги исполнува спецификациите на ОЕ и го намалува времето на инсталација, елиминирајќи ја потребата за пролетен компресор. Изградена до последно-само-подмачкувачки заптивка на течности го задржува гасот и го намалува прекумерно триење против клипот за да помогне во намалувањето на предвременото абење додека врзаниот клип и бронзениот армирано водич обезбедува издржливост. Конзистентно возење-Технологија на пропорционална вентилатор за брзина (VPV) и течност за сите временски услови кои содржат специјални адитиви за намалување на триењето и обезбедување на непречена реакција на шипката и целокупно измазнето возење. Добијте повеќе милји од вашето возење - дизајнирани и потврдени за да ги исполнат OE Spec и да испорачате постојани перформанси. Сигурни перформанси-Азотниот гас-полнење одржува контакт со гуми до пат за подобрено возење и ракување со намалување на аерацијата. Враќа возење и ракување - Поголемиот дел од Боре обезбедува поефикасна контрола на амортизацијата за да се обезбеди конзистентност и непречено возење (каде што е применливо). Се вклопува во Изберете : 2004-2009 Nissan Quest и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цврсти хеланки на гаранималс, мулти
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цврсти хеланки на гаранималс, мулти

Купете ги овие основи за повеќекратни места за вашето девојче за дете од Garanimals! Овие хеланки со 3пакувањ�

DEN 2.67
Молто - камион за ѓубре
  • Ново
Оценка на клиентот:

Молто - камион за ѓубре

Камионот за ѓубре Молто има работни делови што му дозволуваат на вашето малечко да ја собере конзервата

DEN 0.33