• Ново
Адирондак Исидор Геометриски област килим, крем од роза, 10 '14'

Адирондак Исидор Геометриски област килим, крем од роза, 10 '14'

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Купувајте Safavieh на. Заштеди пари. Во живо подобро. Адирондак колекција на килими во стилот на светлина, лесен за нега во областа на грижата за глобално патување и смели, шарени мотиви кои украсуваат модерни ски-вила, овие килими го преведуваат рустикалниот стил на ложата во врвно шик и лесна грижа Адирондак колекција. Изработени од засилени полипропилен предиво, килими на Адирондак истражуваат стилски погледи и антички изглед, правејќи впечатливи модни изјави во која било просторија. Оваа колекција е моќна моќ во Турција и е совршен додаток на вашиот дом за стилска, дизајнерска надградба. Боја : роза/крем. Големина : 10 'x 14'. Моќта се наomираше во Турција. Висина на купот : 0,5 во . полипропилен. Поддршката содржи подлога за килим (продадено одделно) препорачано за да се спречи менување и лизгање. Внатрешна употреба. Додатоци во фотографиите во живот не се вклучени. Редовно вакуум (по можност еден без барови со тепачки) и место чисто; За тешки дамки, се препорачува професионално чистење на килим; Ротирајќи ги килимите на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно носење од сообраќај на нозе и тежина на мебел. Користете заштитници на килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнети купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика да избледат боите во вашата област килим; Ставете го килимот на вашата област подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За непосредно украсување на преуредување, овој килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил . Ве молиме, забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може да варираат малку. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Моделите може да варираат малку според избраната форма и големина . Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се изедначат. Достапно во повеќе големини. За употреба на тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за задржување помеѓу заштитата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Цврсти хеланки на гаранималс, мулти
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цврсти хеланки на гаранималс, мулти

Купете ги овие основи за повеќекратни места за вашето девојче за дете од Garanimals! Овие хеланки со 3пакувањ�

DEN 2.67
Машки стрим тенок фит Еко фармерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки стрим тенок фит Еко фармерки

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

DEN 367.68
Молто - камион за ѓубре
  • Ново
Оценка на клиентот:

Молто - камион за ѓубре

Камионот за ѓубре Молто има работни делови што му дозволуваат на вашето малечко да ја собере конзервата

DEN 0.33