• Ново
Huggies Overnites ноќни пелени, големина 7, КТ

Huggies Overnites ноќни пелени, големина 7, КТ

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Помогнете му на вашето бебе да има посуви ноќи и подобри утра ** со ноќни пелени на прегратки! Како #1 која продава ноќна пелена*, овие пелени за бебиња преку ноќ имаат дополнителна абсорбента лагер за сушење, што ја заклучува влагата до 12 часа заштита преку ноќ. Контурирана форма и џебна лента за половината обезбедуваат заштита и удобност за истекување на ноќта за вашето бебе. Snugfit на Huggies Snugfit и двојните ленти за зафаќање обезбедуваат безбедно вклопување, што работи одлично за бебињата кои почнуваат да се фрлаат и да се претворат во сон. Плус, индикаторот за влажност ви овозможува да знаете дали на вашето малечко му е потребна промена на пелена, додека надворешниот капак за дишење помага да се задржи нежната кожа на вашето бебе сува и удобна. Huggies Overnites се карактеризираат со симпатична Дизни Вини дизајни за Pooh и се достапни во големина 3 (16-28 фунти), големина 4 (22-37 фунти), големина 5 (27+ фунти), големина 6 (35+ фунти) и големина 7 ( 41+ фунти). За крајна дневна заштита, обидете се со мали двигатели на Хуги! Придружете се на новите награди Huggies+ напојувани од Fetch за да бидат наградени. Заработете поени на пелени на Хуги, покрај илјадници други производи за откуп на стотици картички за подароци. Преземете ја апликацијата Fetch Rewards за да започнете денес! (*Врз основа на американските податоци на Нилсен кои завршуваат на 9/17/2022) (** во споредба со дневните пелени на Хуги) Хјугис Овернитс пелени : 52 Бебешки пелени, големина 7 (41+ фунти). Дополнителната апсорбирање и мекост на продажбата на ноќта #1 : Дополнително апсорбирање и мекост на бебето преку ноќ, помагаат да се обезбеди целосна ноќ удобност, сувост и заштита. Лагер за сушење : Бебешки пелени брзо ја апсорбираат влагата и обезбедуваат до 12 часа заштита на ноќно истекување за посуви ноќи и подобри утра **. Ноќните пелени дизајнирани за удобност : Контурирана форма плус двојни ленти за зафаќање даваат безбедно вклопување додека надворешниот капак за дишење помага да се задржи кожата на вашето бебе сува и удобна. Мекост околу нозете : Дизајнирано со перничиња со меки нозе и помага да се обезбеди заштита од црвена марка околу нозете на вашето бебе. Индикатор за влажност : жолта линија се менува во сина боја кога е влажна, лесно да ве извести кога е време за промена на пелена. Пелените за еднократна употреба се без мирис, без лосион, без парабен и без елементарен хлор и природна гума латекс. Карактеристики на Дизни Вини дизајни на Пу и пријатели; Производот и пакувањето може да варираат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Барби Малиот ученик
  • Ново
Оценка на клиентот:

Барби Малиот ученик

Барби е возбудена да го однесе вашето дете на гламурозно патување за учење со ученикот на малиот Барби...

DEN 2.33
Он. Молња до USB кабел, црн шеврон, 6 '
  • Ново
Оценка на клиентот:

Он. Молња до USB кабел, црн шеврон, 6 '

Напојување! Ние ја извадивме кавгата од полнење, едноставно приклучете го нашето корисно Молња до USB каб

DEN 245.28
Notre Dame State 3 5 Mini Face Cal
  • Ново
Оценка на клиентот:

Notre Dame State 3 5 Mini Face Cal

Beе биде јасно дека сте fanубител на тоа кога ги спортувате овие факали, безводни решенија за лице! Тие се л

DEN 112.48