• Ново
Ringside Compational Boxing Headgear, злато, мало

Ringside Compational Boxing Headgear, злато, мало

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Шефот за боксерски боксерски рингли е одобрен за конкуренција од страна на САД боксот и е најверната глава за конкуренција на пазарот. Направено од 100% оригинална кожа внатре и надвор. Лесен, рационализиран дизајн обезбедува природно чувство. Сосема прилагодливо за прилагодено вклопување со чипка и задно затворање на кука и јамка. Цврст, лента за брада брада. Одобрено за конкуренција од страна на боксот во САД. Злато. Мал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ringside Ape Flash Sparring Boxing Groves Oz Red Black
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ringside Ape Flash Sparring Boxing Groves Oz Red Black

Подобрете ги вашите вештини за бокс со користење на ракавиците за обука на Ringside Apex Flash Целосното 21 / 4 "на �

DEN 559.52
Bottega Veneta Core Round Courne Sungess
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bottega Veneta Core Round Courne Sungess

Стил : Тркалезна Големина : 4923140мм (око мост мост) Боја на рамката : желка Боја на леќи : Црн рамка Матери

DEN 3.00