• Ново
Маица за маичка за мажи и големи машки и големи машки, до големина 5xl

Маица за маичка за мажи и големи машки и големи машки, до големина 5xl

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Од улицата до теретана до троседот. Оваа разноврсна мета од Расел се движи кон врвот на вашата ротација со својата мека супериорна ткаенина што е удобна и издржлива. Фабриката за влага и Intellifresh you ве одржува ладно и суво на следната сесија за јога или додека се обидувате да гледате игра. Резултат! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. опуштено вклопување. Екипаж. Кратки ракави. Влажност за влага/ткаенина Intellifresh. Супериорна рака, ултра-мека, измислица за истегнување. Странични отвори. А разновидни бои на располагање. Одличен подарок за Денот на таткото или која било посебна пригода. 73% полиестер/18% лиоцел/9% спандекс. Машина за перење. Увезени. Маичка за кратки ракави на Расел Машка маица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Спек Президио Оклоп Облак iPhone мини
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спек Президио Оклоп Облак iPhone мини

ПРЕЗИДИО®2 ОКЛОПНА ТЕХНОЛОГИЈА Кога ќе паднат, воздушните капсули го компресираат и суспендираат телеф

DEN 0.33