• Ново
Студио 3-парчен метален двор Бистро сет мебел за акцент на отворено за двор, тремот и градина, црна

Студио 3-парчен метален двор Бистро сет мебел за акцент на отворено за двор, тремот и градина, црна

Buyers rating:
DEN 2703.68

Износ

Уживајте во прекрасен оброк или разладен пијалок во друштво на некој близок. Нашиот бистро сет му нуди на вашиот двор или внатрешен двор пријатна простор за да се опуштите со неговиот чист, но елагантен дизајн. Одликувајќи се со прекрасно тешки челични рамки и исклучителна завршница за обложување во прав, овој сет има безвременски, но модерен стил за вашиот двор, додека обезбедува максимална удобност. Едноставно, ставете ги столчињата за повеќе простор во вашата градина, двор, тремот, палубата, итн. MF Studio 3-парчиња внатрешен двор бистро сет со тркалезна маса на отворено бистро маса, бистро маса. Димензија : L28 " * W28" * H28.7 ". Материјал : челична рамка обложена со прав, сите временски услови и отпорни на 'рѓа. Димензија на отворено за јадење : D25.2" X W22.8 "X H35". Висина на седиштето : 16,6 ". Капацитет на тежина : 300 фунти. Челична рамка обложена со прав, сите временски услови и отпорни на 'рѓа. Дизајн на редење. Карактеристики Цврст материјал : Структурата на табелата и столчињата се изработени од висококвалитетен метален челик со исклучителен финиш за обложување на прав што е сè отпорен на времето и 'рѓата . Стилски дизајн : Овој бистро сет се одликува со чиста форма, но безвременски модерен стил кој може совршено да ја украси вашата куќа или градина . Голема димензија : Димензијата на столот е L25.2 "X W22.8" X x H35 "со висина на седиштето 17" и капацитет на тежина до 300 фунти. Дополнителната голема големина може да ви обезбеди поголема удобност и безбедност . Повеќе избори : Пребарувајте MF Studio и ќе најдете поубави дизајни за внатрешен двор. Направете ја вашата плодна имагинација за украсување вашата куќа одлично . 1-годишна гаранција : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи или собрание, ве молиме слободно контактирајте со нашиот тим за професионални услуги : Service@. Ние сме тука да ви помогнеме . Забелешка : Овој сет вклучува 2 картони и Може да се испорача одделно и ве молиме, почекајте трпеливо за сите пакувања. Ако имате какви било прашања во врска со нашата испорака, ве молиме контактирајте со нашиот тим за услуги : Service@.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина Машки Шорцеви Карго Мажи Цврсти Секојдневни Повеќе Џебови Фитнес Панталони Од Отворен Тип Товарни Панталони Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Плус Големина Машки Шорцеви Карго Мажи Цврсти Секојдневни Повеќе Џебови Фитнес Панталони Од Отворен Тип Товарни Панталони Панталони

ЖКЦНУК Плус Големина Машки Шорцеви Товарни Мажи Цврсти Секојдневни Повеќе Џебови Фитнес Панталони Од О

DEN 1.00
Sav Зима Заштеди
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sav Зима Заштеди

Машки Зимски Џемпер Палто Со Качулка Секојдневен Лабав Патент Двојни Џебови Кадифен Задебелен Џемпер Џ

DEN 281.44