• Ново
Thumbrintz длабоко море нуркање на отворено декоративно фрлање перница

Thumbrintz длабоко море нуркање на отворено декоративно фрлање перница

Buyers rating:
DEN 392.00

Износ

Убава уметност од Фабрис де Вилнев создава тропски тематски дизајн во светли и шарени тонови за оваа печатена перница на отворено. Перницата е совршен акцент за троседот, креветот и столот или на стол или чај во отворено. Ibrивописната ткаенина што се користи за создавање на производот е отфрлање на вода и работи најдобро кога се користи во покриена или делумно засенчена област. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и на задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер, перницата е совршена фокусна точка или завршен допир и внатре и надвор. Оваа дигитално печатена перница е оценета со 500 часа светлост. Thummprintz длабоко море нуркање на отворено декоративно фрлање перница : реверзибилна. Употреба на отворено. Достапни големини се 14 "x 20", 16 "x 16", 18 "x 18" и 20 "x 20". Исполнет и зашиен затворен. Пополнувањето е рециклиран полиестер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бостон Ситни Диплома Рамка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бостон Ситни Диплома Рамка

Ситни Махагони Злато Трим врежана диплома рамка со позлатен медалјон на вашиот официјален училишен печ

DEN 1.33
Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Омикс-Ада 18032. Рог Контакт Черупка

Рог Контакт Черупка 19411949 Вилис Од ОмиксАдадиректна ое замена џип делови и додатоци изградени на оригин�

DEN 1888.48
Фригидер Тајмер Копче
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фригидер Тајмер Копче

Фригидер 131859104 Копчето За Тајмер е дел за замена за вашата машина за перење Фригидер 131859104 Копче За Тајме

DEN 344.80