• Ново
Беспрекорни брифинзи на Reebokенски Reebok, 6-пакувања

Беспрекорни брифинзи на Reebokенски Reebok, 6-пакувања

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Откријте ги најудобните и поддржувачки женски гаќички за долна облека со беспрекорни брифинзи на Reebok, 6-пакувања. Развиена со лесна, висококвалитетна ткаенина за слобода на движење и вклопување. Без разлика дали работите со работи, на работа или во теретана, трајната ткаенина за истегнување на женската долна облека на Рибок е изградена за да трае. Кратките гаќички на Reebok жените се дишат и спречуваат да се караат за оптимална удобност. Овој шест пакет на кратки гаќички за долна облека во Рибок е направен со активен животен стил во умот, за да се задржи жените во Рибок. Вклучува : Шест (6) Поддршка за дишење и прифатлива женска Reebok Беспрекорни брифинзи за гаќички долна облека. Големина : Reebok женски беспрекорни кратки гаќички за долна облека достапни во големини x-мали до 3x-големи. Карактеристики : Симпатични шарени и удобни кратки гаќички за долна облека. Womenените ги брифираат гаќичките за долна облека дизајнирани да спречат гребење и размав. Кратка долна облека со високо квалитетно дишење, анти -микробиолошки и анти мирис Рибок. Материјал : 93% најлон. 7% спандекс. Грижа : машинско миење; Трбајте суво. Земја на потекло : Увезен. Цела дневна поддршка и удобност со женските женски беспрекорни брифинзи за гаќички, шест (6) пакувања.

Карактеристики

Производи во категоријата