• Ново
Атлетски работи женски плус големина во Бермуда шорцеви, до големина 4x

Атлетски работи женски плус големина во Бермуда шорцеви, до големина 4x

Buyers rating:
DEN 302.24

Износ

Проверете го најновото ажурирање на атлетизмот од атлетските дела! Овие шорцеви во Бермуда се лесен за носење, стил на влечење што ве подготвува и постави да одите во ниеден момент и има еластична половината со влечење за удобно, прилагодливо вклопување. Изработена во мека француска ткаенина Тери со трендовски должина во стилот на Бермуда, овие разноврсни шорцеви се одлично за да работат надвор, да трчаат работи или да легнат дома. Материјал : 62% рециклиран полиестер/21% модал/11% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Подигање и инсејм : високи; 10 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : вратоврска за влечење; Странични парчиња на отворањето на нозете. Plusенски плус Бермуда шорцеви од атлетски дела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дримгирл Зоот Костум Немири
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дримгирл Зоот Костум Немири

Прифатете Го Стилот На Рикање : Влезете во светот на брзи автомобили, затемнети простории и шефски став �

DEN 2.00
Скпблутн Женски Кошули Зимски Fall Секојдневни Удобни Врвови Моден Тренд Љубов Печатени Круг Вратот Т Врвот Круг Деколте Краток
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скпблутн Женски Кошули Зимски Fall Секојдневни Удобни Врвови Моден Тренд Љубов Печатени Круг Вратот Т Врвот Круг Деколте Краток

Нашата продавница нуди широк спектар на стилови на облека, и сигурен сум дека можете да најдете нешто шт

DEN 1.33
Туф Врата Лифт Поддршка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Туф Врата Лифт Поддршка

Туф поддршка поддршка врата лифт поддршка е изградена репутација во автомобилската индустрија за квал�

DEN 407.68
Божиќни Украси Дтидтпе, Украси За Божиќни Украси За Домашен Декор, Новогодишни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Приврзок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Божиќни Украси Дтидтпе, Украси За Божиќни Украси За Домашен Декор, Новогодишни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Приврзок

Божиќни Украси Божиќни Елени Снешко Украси За Новогодишна Елка Спецификација : 100% сосема нова и високок

DEN 959.84