• Ново
Поддршка за перница за перни на ногата на коленото од пена од пена за морнарица за спиење

Поддршка за перница за перни на ногата на коленото од пена од пена за морнарица за спиење

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

Уживајте во смирувачки ноќен сон : Направено од 100% мемориска пена со супериорен квалитет, перници на коленото работат за да го олеснат притисокот што понекогаш се гради во нозете додека спиете и тие ви помагаат да одржите неутрално, здраво држење на телото додека спиете. Добијте подобра ноќ за спиење со користење на оваа перница за да ја подобрите циркулацијата за странични спиење, користете како растојание на коленото за време на некои жени или одмор, помага со немирни нозе некомфорни. Перницата на коленото ќе се чувствува помека во топли и поцврсти во ладни температури. Перницата ќе реагира и на вашето тело топлина со принос и омекнување во текот на целата ноќ. Ве молиме, оставете малку разлика во бојата како резултат на изворите на фотографско осветлување или поставките за мониторот. Поддршка за перница за перни на ногата на ногата на ногата на ногата на ногата на нозете : 10 "x 8" x 6 "(L*w*H). Направено од перница за меморија од пена и полиестерска обвивка. Лесен, отстранлив капак, машина за перење. Големина за задната страна, грбот, страничните спиење. Контурирана поддршка за ногата за да ја олесни болката во долниот дел на грбот. Достапни бои : сива, морнарица, бела црна, бела.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фантоскоп мек корпур кадифе со памук со памук цврст квадрат за фрлање перница кутија со вметнат акцент декоративна за каучот,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фантоскоп мек корпур кадифе со памук со памук цврст квадрат за фрлање перница кутија со вметнат акцент декоративна за каучот,

За фантоскопот Фантоскопската корпорација е основана во 1992 година со цел да се појават како лидери во д�

DEN 2.67
ImagePress C кертриџ за тонер
  • Ново
Оценка на клиентот:

ImagePress C кертриџ за тонер

Стандарден кертриџ за жолт тонер за употреба со Canon Image Press C6000 Ова е кертриџ за тонер за тонер за тонер OEM C

DEN 808.00
Бронза со модели FrameLock
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бронза со модели FrameLock

4.63 "Затворено 4 " Црна камења Заврши Бохлер М390 не'рѓосувачки сечило Рачка на титаниум Студија на палецот

DEN 318.08