• Ново
Барби Челзи Филм Ноќ Забава

Барби Челзи Филм Ноќ Забава

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Челзи и нејзините пријатели можат да играат толку многу забавни приказни! Шест симпатични кукли доаѓаат со отстранливо модно дно и додаток за проширување на можностите. Изберете од популарни теми како пливање, цртање, спиење, миленичиња, закуски и филмови. Додатоците се движат од очила за сонце за забава во базен до маче за забава за миленичиња до билети за филм за една ноќ во театарот. Играјте секојдневни забавни или авантуристички приказни со овие преслатки кукли. Соберете ги сите за уште повеќе можности за раскажување приказни. Вклучува кукла носи отстранлив дното, плус додаток. Секој продаден одделно. Боите и украсите може да варираат. Барби Челзи Филм Ноќ Забава : Возраст : 3Ј+. Челзи и нејзините пријатели можат да играат толку многу забавни приказни!. Шест симпатични кукли се подготвени за класична тематска игра како пливање, цртање, спиење, миленичиња, закуски и филмови. Оваа кукла љубител на филмот е подготвена да го види најновиот филм во обликуван резервоар и отстранливо здолниште. Комплет билети (картонско парче) е совршен додаток!. Соберете ги сите за уште повеќе можности за раскажување приказни.

Карактеристики

Производи во категоријата

Littlest Pet Shop Indigo Otherson
  • Ново
Оценка на клиентот:

Littlest Pet Shop Indigo Otherson

Еве шармантно милениче : Индиго Отерсон, Море Отер (#177)! Одликувајќи се со забавно движење со глава, дизај

DEN 3.33
Изненадување Меур Изненадување Миленичиња-Колекционерски Кукла, Миленичиња, Изненадувања, Додатоци, Меур Изненадување Дебоксирање,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Изненадување Меур Изненадување Миленичиња-Колекционерски Кукла, Миленичиња, Изненадувања, Додатоци, Меур Изненадување Дебоксирање,

Воведување На Л О Л Изненадување Меур Изненадување Миленичиња! Овие крзнени пријатели се подготвени да

DEN 0.67