• Ново
Пост-тоа белешки Оригинални коцки, 3 3

Пост-тоа белешки Оригинални коцки, 3 3

Buyers rating:
DEN 121.44

Износ

Лепливи белешки Пост-тоа белешки Оригинална коцка. Секогаш знајте каде се вашите белешки со стилската оригинална коцка. Формата ја исполнува функцијата, донесувајќи елемент на елеганција на вашата работна маса. Издигнете над нередот со совршено големина. Овој шкотски оригинални коцки, е одлична влошки, пост-тоа, меморандум и ставка за гребење. 3М комерцијална лента Див. Оригинални коцки, 3 "x 3", бран на морска вода, врвен квалитет со 490 листови. Тип на подлога : Коцка. Големина на листот (W x H) : 3 "x 3". Број на чаршафи по подлога : 490. Одлучување : обична. Совршено за дома или канцеларија. Идеално за важна работа. Едноставен и лесен начин за подобрување на организацијата и ефикасноста на вашата работа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Б91хз Комплети Облека За Бебиња За Момчиња Мали Момчиња Со Кратки Ракави Цврсти Маици Шорцеви Детски Деца Господин Облека Жолта,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Б91хз Комплети Облека За Бебиња За Момчиња Мали Момчиња Со Кратки Ракави Цврсти Маици Шорцеви Детски Деца Господин Облека Жолта,

Бебе Момчиња Облека Поставува Дете Момчиња Краток Ракав Солидна Маица Блузи Шорцеви Дете Деца Господин

DEN 1.33
Лаку Стол За Изготвување Висок Канцелариски Стол со Потпирачи За Раце Со Превртување Извршен Стол За Биро За Компјутер Со Тркала
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лаку Стол За Изготвување Висок Канцелариски Стол со Потпирачи За Раце Со Превртување Извршен Стол За Биро За Компјутер Со Тркала

Лаку Канцеларија Изготвување Стол Висока Канцеларија Стол Со ФлипАп Потпирачи За Раце Извршен Компјут�

DEN 1599.68