• Ново
Rust-Oleum Сигурна боја се разгали, интернет-боја + буквар, полу-сјајно завршување, галон

Rust-Oleum Сигурна боја се разгали, интернет-боја + буквар, полу-сјајно завршување, галон

Buyers rating:
DEN 591.52

Износ

Rust-Oleum сигурна боја за внатрешна боја + Primer нуди дизајнер-инспирирани, претходно мешани бои кои се совршени за кој било простор. Ibrивописна палета на бои доаѓа во три шеини : рамна, лушпа од јајце и полу-сјај. Сигурна боја е совршена за купувачите на буџет кои сакаат брзо да ги завршат проектите. Сигурна боја - вашата идеална боја, секој пат! Пред-мешаните бои се подготвени за употреба и совршени за кој било простор. Формулата со лесна за употреба се тркалаат на wallsидови и четки на трим. Бојата е издржлива и многу се мие. Полу-сјајниот сјај е совршен за области со висок сообраќај, полесно е чистење и е совршен за кујни, бањи, врати и трим. Суво на допир : 1 час. Совет за про : Сликањето на природна сончева светлина ќе ви помогне да фатите и да ги покриете сите нерамни закрпи.

Карактеристики

Производи во категоријата