• Ново
Култура Јакна За Жени Раб Палто За Жени Фау Велур Кожа Каубојски Стил Палто Долги Ракави Ресни Кардиган Палто

Култура Јакна За Жени Раб Палто За Жени Фау Велур Кожа Каубојски Стил Палто Долги Ракави Ресни Кардиган Палто

Buyers rating:
DEN 206.40

Износ

Раб Палто За Жени Вештачки Велур Кожа Каубојски Стил Палто Долги Ракави Ресни Кардиган Палтокарактеристики : Дизајнот може Да ве направи поубави и виталност Многу кул за носење ,, Овој лесен, Резервоарот Е совршен за тие денови! лесна мека ткаенина за удобна женствена лесна за носење, без брчки.Специјалниот дизајн ве прави попривлечни и ве загрева. Кашмир и волнена ткаенина, со џебови од двете страни, е најдобриот избор За повеќето Луѓе Сезона : Season,Зимски Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Материјал За Плажа : 100% Полиестерпетер Тип : цврст стил на Боја : Лежерна должина на Ракавот : Должина На Долги ракави : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија добијте : 1 парчиња женски палто големина : л големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 65см/25.59" Должина : 60см/23.62 " Култура Јакна За Жени Раб Палто За Жени Вештачки Велур Кожа Каубојски Стил Палто Долги Ракави Ресни Кардиган Палто. Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден за сите Сезони. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. женски дуксери и дуксери,дозвола за женски јакни,капут за дожд со плус големина,продажба на женски дуксери,дуксери за жени,јакни за качулки за жени,женски дуксери и дуксери,женски лесен дуксер,дозвола за облека за облека за жени плус големина,дозвола за облека за жени плус големина,женски дуксери и дуксери,женска чистота под 1 10.00 за дома слободен товарни жени,дозвола за облека со плус големина на жени. Дознајте повеќе За Облеката НА LYXSSBYX со посета на Нашата Страница На Брендот.

Карактеристики

Производи во категоријата