• Ново
Стерилит 5. Гал. Правоаголна Корпа За Отпадоци Пластична, Бела, Комплет од 6

Стерилит 5. Гал. Правоаголна Корпа За Отпадоци Пластична, Бела, Комплет од 6

Buyers rating:
DEN 5551.84

Износ

Стерилитната Отворена Корпа За Отпад Од 5,5 Галони е идеална за мали простори и има стилски современ изглед. Комбинацијата на полирани и текстурирани страни ќе додаде модерен елемент на секој домашен декор. Површината што лесно се чисти и тенок профил го прави идеален за бања, спална соба, домашна канцеларија, училница или под мијалникот. Удобната рачка, која е интегрирана во работ, овозможува лесен транспорт и празнење на предметите. Оваа корпа за отпадоци располага со стандардна облога за ѓубре од 8 литри. Оваа дискретна корпа за отпадоци уредно се вклопува под биро или канцеларија за да го скрие ѓубрето или остатоците. Неговиот тенок профил, исто така, совршено се вклопува помеѓу мебелот во мали спални соби или во студентски соби. Вкупните собрани димензии на оваа ставка се 15" L x 10" W x 15 7/8" H. Стерилитна Пластика За Возрасни 5,5 Gal. Правоаголна Пластична Корпа За Отпадоци, Бела, Комплет од 6 : Надворешни Димензии : 15 "х 10" х 15 7/8". Профилот на корпата за отпадоци од 5,5 Галони е идеален за бања, спална соба и канцеларија . Во собата на 6. Комбинација на полирани и текстурирани страни-Бело . Стерилит 5.5 Гал Отворената Корпа За Отпад е разноврсна и се одликува со стилски современ изглед . Стилски современ дизајн . Комбинацијата на полирани и текстурирани страни додава модерен елемент на секој домашен декор . Удобна рачка интегрирана во раб . Сместува стандардни облоги за ѓубре . Идеален за употреба во Кујна, Бања, Спална Соба, Студентска Соба, Кал или Подрум . Изработени од лесна за чистење пластика . Нема потреба од батерии.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84
Слегување со пофалби
  • Ново
Оценка на клиентот:

Слегување со пофалби

Сметајќи се дека е доцна цут на индустријата за снимање на музика за евангелска музика Независниот умет

DEN 479.84