• Ново
Ханес Експлорер Унисе француски Тери Худи Црн XL

Ханес Експлорер Унисе француски Тери Худи Црн XL

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

ВО ДВИЖЕЊЕ УДОБНОСТА Беше тешка-но мека онаму каде што треба - францускиот Тери Худи од ханес Експлорер е подготвен да ве однесе на места. Изработена од ткаенина богата со памук која е полесна од руно, оваа слатка качулка за пуловер е мазна однадвор со супер-мека јамка за внатрешни работи. Ќе ви се допадне безвременскиот стил на дуксер кој вклучува влечење, ребрести манжетни и полите и длабок џеб од канга. Шиењето со двојна игла значи дека е дизајнирано да трае. И тоа е добра работа. Лесен и совршен за слоевитост, можете да ја носите оваа класична ханес худи во текот на целата година. ХАНЕС ЕКСПЛОРЕР - за удобност што е во чекор со вас и вашиот активен животен стил. Дизајниран со издржливи, но рафинирани удобни ткаенини за да ве однесе од планинските врвови до градските улици. Супер меко-францускиот тери е мазен однадвор со мек, заоблен грб кој се чувствува одлично наспроти кожата. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-Унисекс дуксерите со качулка имаат двојно зашиени шевови и класични детали за качулка како ребрести манжетни и полите, кабелот за влечење и џебот канга за сите најважни работи. НОСЕТЕ ГО ЦЕЛА година-францускиот тери Полесен од руно е направен за слоевитост и доволно лесен што никогаш нема да мора да го спакувате. МАШКА ГОЛЕМИНА-Дизајнирани За унисекс носење, овие дуксери имаат класично машко вклопување, затоа не заборавајте соодветно да ја зголемите или намалите големината. МИЕЊЕ СО ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење на овие дуксери во ладна вода за да се намали потрошувачката на енергија. Материјал : 88% Памук/12% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Преден џеб од кенгур. Карактеристики : Прицврстена хауба со постава; врвка за влечење со врвови; ребрести манжетни и лента за полите; армирани шевови; покривање на страничните рабови. Машки француски Тери Худи од Ханес.

Карактеристики

Производи во категоријата

Менс Екосмарт Дуксер Со Качулка П
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Екосмарт Дуксер Со Качулка П

7.8 мл., 50 / 50 памук / полиестер изработен со до 5% рециклиран полиестер од пластични шишиња патентиран, Ниск

DEN 1.67
Фаунти Менс Унисе Руно Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фаунти Менс Унисе Руно Дуксер

Сите наши дизајни се создадени, печатени и испорачани Од Калифорнија САД, и ние нудиме стотици уникатни,

DEN 2399.84
Менс Софспун Екипаж Дуксер СФ72Р
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Софспун Екипаж Дуксер СФ72Р

60% памук, 40% полиестеркотон доминантно лесно руно со супериорна етикета за меко старо подалеку; идеален �

DEN 320.00
Срце Пајажина Црн Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Срце Пајажина Црн Дуксер

БУ! Дали сте подготвени да покажете некој дух На Ноќта на Вештерките во вас? Овие кошули се совршени за н�

DEN 2.33