• Ново
Семејство Пејакидсаа Божиќни Соодветни Пижами Поставете Врвови За Печатење На Елени Со Долги Ракави + Карирани Панталони

Семејство Пејакидсаа Божиќни Соодветни Пижами Поставете Врвови За Печатење На Елени Со Долги Ракави + Карирани Панталони

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Тато : . Големина (см/во). Mtt Length : t72/28.35 t Bust : t115/45.28 пресврт : t73/28.74 Tpants Должина : t107/42.13 . Lt t Length : t74/29.13 t Bust : t120/47.24 пресврт : t78/30.71 Tpants Должина : t109/42.91 . XLtt Length : t76/29.92 t Bust : t125/49.21 пресврт : t83/32.68 Tpants Должина : t111/43.70 . XXLtt Length : t78/30.71 t Bust : t130/51.18 пресврт : t88/34.65 Tpants Должина : t113/44.49 . XXXLt Length : t80/31.50 t Bust : t135/53.15 пресврт : t93/36.61 Tpants Должина : t115/45.28 . Мамо : . Големина(см/во)tttttttt t Length : t64/25.20 t Bust : t98/38.58 tпресврт : t64/25.20 Tpants Должина : t100/39.37 . Мt Length : t65/25.59 t Bust : t103/40.55 пресврт : t68/26.77 Tpants Должина : t101/39.76 . Lt Length : t66/25.98 t Bust : t108/42.52 пресврт : t72/28.35 Tpants Должина : t102/40.16 . XLt Length : t67/26.38 t Bust : t113/44.49 пресврт : t76/29.92 Tpants Должина : t103/40.55 . XXLt Length : t68/26.77 t Bust : t118/46.46 пресврт : t80/31.50 Tpants Должина : t104/40.94 . Дете : . Големина(см/во)ttttt T. 2 Tt Length : t37/14.57 t Bust : t60/23.62 пресврт : t42/16.54 Tpants Должина : t50/19.69 . 3 Tt Length : t39/15.35 t Bust : t64/25.20 пресврт : t44/17.32 Tpants Должина : t55/21.65 . 4 Tt Length : t41/16.14 t Bust : t68/26.77 пресврт : t46/18.11 Tpants Должина : t60/23.62 . 5 Tt Length : t43/16.93 t Bust : t72/28.35 пресврт : t48/18.90 Tpants Должина : t66/25.98 . 6 Tt Length : t45/17.72 t Bust : t76/29.92 пресврт : t50/19.69 Tpants Должина : t70/27.56 . 8 Tt Length : t49/19.29 t Bust : t84/33.07 пресврт : t54/21.26 Tpants Должина : t78/30.71 . Бебе : . Големина(см/во)tttttt T T T. Возраст : t3-6 Месециtlengh : t54/21.26 t Bust : t52/20.47 tsleve : t28/11.02 . Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t59/23.23 t Bust : t54/21.26 tsleve : t30/11.81 . Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t69/27.17 t Bust : t56/22.05 tsleve : t34/13.39 . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетен полиестер. Пријателски за кожата, дише и лесен, брзо сушење и издржлив, ја задржува својата форма по миењето. Карактеристика : комплетот пижами доаѓа во големини за возрасни, деца и бебиња за совршен изглед што одговара на сликата за време на празниците. Ве молиме купете ја секоја големина поединечно. Дизајн : Симпатична семејство појавување пижами, придонесе за зголемување на меѓусебните чувства. Цртан филм печатење и едноставна колокација на бои го прават совршен за зимски одмор. Подарок : Вашето дете и членовите на семејството ќе го сакаат овој удобен комплет за облека за спиење. Тоа ќе биде одличен подарок За Божиќ, роденден, Нова година или какви било други посебни денови. Повод : Погоден За спиење, фотографии, забава, слободно време, прослава, лежење на филмска ноќ, собири, традиции за давање подароци и појадок со семејството итн.

Карактеристики

Производи во категоријата