• Ново
Страшно Фрлање Ќебе Страшни Филмови Тема Врана Птица Седи На Човечки Стар Череп Фланелен Меко Ќебе За Возрасни Подароци За Ноќта На Вештерките

Страшно Фрлање Ќебе Страшни Филмови Тема Врана Птица Седи На Човечки Стар Череп Фланелен Меко Ќебе За Возрасни Подароци За Ноќта

Buyers rating:
DEN 399.84

Износ

карактеристично. Руното што го избравме првично беше направено од 100% Полиестер Од Микрофибер, кој беше четкан за да ги направи двете страни исклучително меки. По повеќе чекори за обработка, конечната ткаенина претставува исклучително мек, мазен, елегантен сјај и кадифен изглед. Процесот на производство е исклучителен, а шевовите се затегнати. Без пилинг, не избледување, без мирис, без брчки, не лупење или намалување, способни да одржуваат добра состојба по секоја употреба/перење. Погоден за сите сезони : лесен е и погоден за употреба за време на пролетни излети, излети и домашни паузи, но може да се користи и како помошен кревет или покривка за софа во зима. Широко користен и пренослив. Практично, само завиткајте го и можете да го земете ова лесно ќебе за одмор насекаде, кампување, плажа, концерти на отворено, спортски настани, патување, кампување ВО Р.в., пешачење, спортски места, јога, канцелариска работа, патување.Избор на големина : . 30 Х 40ин, 40 Х 50ин, 50 Х 60ин, 60 Х 80ин Супер мека : изработена е од напредна ткаенина Од Микрофибер, која дише повеќе и полесна од обичното памучно ќебе и го одржува вашето тело топло. Ние користиме кратка руно волна за да ја одржиме печатената графика многу јасна. Мултифункционална употреба сцена : во студена ноќ, гледајте филм со чаша Топло чоколадо околу ќебето на софата. Нашето супер удобно печатено ќебе е совршен придружник за удобна дремка на работа. Лесно за нега : Користете ладна вода сам за нежно/нежно перење во машина. Потребно е сушење на ниска температура, без избледување или намалување. Првото перење може да предизвика паѓање на маглата. Ова не е прашање на квалитет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fau Fur Luxury фрла 102in 116in
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fau Fur Luxury фрла 102in 116in

Ако очите се прозорци на душата, тогаш ова украсно фрлање / ќебе е прозорци за дизајнерската убавина на н

DEN 367.52
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, сино

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Folke, Blue : Убава уметност од MWW Des

DEN 207.84
Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чунки плетено фрлање ќебе од Велукс

Да! Тоа е џемпер за целото тело! Поставете го бујното плетено ќебе за фрлање од страна на Vellux во подножје�

DEN 2079.84
Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, црно и сиво
  • Ново
Оценка на клиентот:

Thumbrintz Damask Monogram Fleece Throw, црно и сиво

Овој монограм од MWW Design Studio создава лична фокусна точка Thummprintz Damask Monogram Fleece Throw, црна и сива : Прекрасна ум�

DEN 303.84
Супермен Ќебе, 50 x60
  • Ново
Оценка на клиентот:

Супермен Ќебе, 50 x60

Изработени за удобност! Дизајнирано имајќи го предвид вистинскиот вентилатор, нашето ќебе со средна те�

DEN 479.84
Камен И Бела Вафли Плете Фрли
  • Ново
Оценка на клиентот:

Камен И Бела Вафли Плете Фрли

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

DEN 2079.84
Мраз Фрли Црвено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мраз Фрли Црвено

САФАВИЕХ Фрост Фрли Црвен Мраз и црвената памучна позадина е сензационално мека на допир, а нејзината д�

DEN 3.33