• Ново
Амерок Аронди Во Бар За Крпи Во Четкан Бронзен Златен Шампањ

Амерок Аронди Во Бар За Крпи Во Четкан Бронзен Златен Шампањ

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Амерок БХ26544ББЗ Аронди 24 во (610 мм) Пешкир бар е завршена Во Златен Шампањ. Амерок БХ26544ББЗ Аронди 24 во (610 мм) Пешкир бар е завршена Во Златен Шампањ. Инспириран од модерен, минималистички дизајн, Аронди создава чисти елегантни линии кои и даваат современа едноставност на секоја бања или просторија за прав. Златен Шампањ : подигнете тост на оваа богата метална завршница. Топло и привлечно без да биде месинг и со навестувања на сребро во рефлектирачка светлина, оваа атрактивна нијанса ги издигнува дизајните со завидна разноврсност. Користете за мек и елегантен допир на полесни завршетоци или како контрастен поп против потемни завршетоци. Амерок нуди комплетна линија на декоративен и функционален кабинет хардвер, бања хардвер, кука и железнички и ѕидни плочи. Амерок?наградуваните декоративни и функционални хардверски решенија ја изградија компанијата?репутација на шик додатоци за дизајн кои ги инспирираат сопствениците на куќи да го изразат својот личен стил. Достапен во различни завршетоци и стилови, Амерок нуди висококвалитетни дизајни по пристапни цени за да создаде совршен завршен допир за секоја просторија.

Карактеристики

Производи во категоријата