• Ново
Ѓердан од Anavia Premium Lotus ѓердан и автомобил клип ароматерапија накит за есенцијално масло од лимон, со бесплатна кутија за подароци

Ѓердан од Anavia Premium Lotus ѓердан и автомобил клип ароматерапија накит за есенцијално масло од лимон, со бесплатна кутија

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Нашиот сет за подароци за есенцијално масло е опремен со сè што ви треба од кутија за подароци до 12 чувствувани влошки по дифузер вклучени без дополнителни трошоци со секое купување. Нашиот накит доаѓа спакуван во кутија за подароци за потпис на Anavia, подготвена за подарок. Секој дифузер нашиот накит за есенцијално масло е опремен со сè што ви треба од кутија за подароци до 12 чувствувани влошки по дифузер вклучени без дополнителни трошоци со секое купување. Нашите дифузери доаѓаат спакувани во кутија за подароци за потпис на Анавија, подготвена за подарок. Секој дифузери доаѓа со 12 мулти-обоени еднократни, песни и високо апсорбирачки синтетички влошки за полнење. Целиот наш накит за есенцијално масло е направен со 316 L хируршко одделение не'рѓосувачки челик. Нашиот накит е загарантиран да не избледи или да оцрни со текот на времето и е хипоалергичен, што го прави безбеден за луѓето со алергии. Поради висококвалитетниот метал што се користи за правење на нашите производи, тие ќе траат цел живот. Нашите дифузери се опремени со магнетно затворање, така што чувствуваните влошки нема да испаднат додека се носи ѓердан. Со толку голема разновидност на бои на чувствуваната подлога, може да се сменат според боите на облеката или да се користат со различни мириси на нафта. Материјал : ѓердан од не'рѓосувачки челик : 30мм ДИА/ Клип за автомобили : 38мм Дија/ Есенцијално масло Големина : Големина : 1/6 fl. Oz.Diffuse за борба против депресијата, тагата и нервната напнатост, да додадете масло од носач и нанесете на абдомен за да помогне во варењето или да се комбинира со каранфилче за да го стимулира имунолошкиот систем. Големина на есенцијално масло : Големина : 1/6 fl. Оз. Кутија вклучува - (1) ѓердан, (1) клип за вентилатори, (1) шише за есенцијално масло од 5 мл, (2) пакет од 12 влошки, (1) кутија за подароци за потпис на Анавија.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесни улични сандали со зачудувања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни улични сандали со зачудувања

Надградете го вашиот летен стил облечен во Amaze од Easy Street Со удобен поштенски патент, овој стил има многу �

DEN 239.84
Lee Boys Premium Slim Streth Farms, големини 4- & Husky
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lee Boys Premium Slim Streth Farms, големини 4- & Husky

Lee Boys Premium Slim Stretch фармерки обезбедува цел ден супорт и удобност Изработени од издржлив тексас Овие тенок

DEN 3.33