• Ново
2- Карат Т.Г.В. Moissanite 10kt бело злато ореол обетки обетки

2- Карат Т.Г.В. Moissanite 10kt бело злато ореол обетки обетки

Buyers rating:
DEN 3839.84

Износ

Безвременски и елегантен, овие обетки од мијабела Моисанит овални ореол обетки покажуваат класа и стил. Изработени во пенливо бело злато, овие обетки имаат две овални, со бело-поставено бело создадено моисанит скапоцен камен (7 x 5 mm) во центрите опкружени со 16 дополнителни сјајни моисанитни скапоцени камења кои формираат халоси. Подобрени со високо-полски финиш, овие обетки од камења од камења се удобно со затворање на пеперутки. Овие обетки од Моисанит се совршени за жена која бара елеганција и искра. Направено во 10kt бело злато. 2-1/3 CT T.G.W. Создаде Моисанит. Овални камења. Камења поставени од пронг. Обетки обетки. Затвори за пеперутки. Бродови со крпа за полирање на накит Миабела. Внимателно спакувано во кутија за подароци. Накит Миабела : Со над 30 години искуство во создавање фин накит, Миабела го има она што го барате за да обележите посебна пригода со нешто што искра. Миабела - Хармонија во накит.

Карактеристики

Производи во категоријата

Подготвени карирани обетки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Подготвени карирани обетки

Детали : Направено со кожна кожа Приближно 1,75 инчи Стерлинг, куки без никел Боја светло розова земја на �

DEN 1.67
1 5CT TDW Diamond 10K бело злато свадба бенд
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 5CT TDW Diamond 10K бело злато свадба бенд

Кажете ги вашите завети гордо додека го лизгате овој блескав империјален дијамантски свадбен бенд на н�

DEN 2889.44