• Ново
Ремвуд Производи Ко. Баба Шампон И Бричење бар оз Бар

Ремвуд Производи Ко. Баба Шампон И Бричење бар оз Бар

Buyers rating:
DEN 87.52

Износ

Шампонот И Шипката за Бричење на баба нежно ја чистат и штитат кожата и косата. Оваа формула за лента содржи натриум лардат и есенцијални масла заедно со сапонифицирани масла од рицинус, кокос, маслиново, палма и оризови трици. За шампон, истријте ја косата со шампон за да работи пена. За бричење, тријте ја кожата со шипка за да работи пена и бричете се како и обично. Шампон и Бричење бар Од Бабата Е Чиста И Природна. Работи во одлична пена. Со масла од рицинус, кокос, маслиново, палма и оризови трици.

Карактеристики

Производи во категоријата

Златен Дрвја Уд Сапун
  • Ново
Оценка на клиентот:

Златен Дрвја Уд Сапун

Златното Дрво ви носи чисти и ајурведски производи за убавина направени од природни состојки...

DEN 479.84
Џиџи Голема Љубов валентин сапун Цвет партија декорација Мечка Подарок Бо Цртан Филм Сапун Ден На Мајката Роза Цвеќиња Партија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џиџи Голема Љубов валентин сапун Цвет партија декорација Мечка Подарок Бо Цртан Филм Сапун Ден На Мајката Роза Цвеќиња Партија

Опис неверојатни подароци за секоја пригода како Што Се Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Род�

DEN 1.00
Бакни Ми Го Лицето Чист Сапун Од Маслиново Масло, Без Мирис, 86% Маслиново Масло, Супер Навлажнувачки, Направен од грчко Маслиново
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бакни Ми Го Лицето Чист Сапун Од Маслиново Масло, Без Мирис, 86% Маслиново Масло, Супер Навлажнувачки, Направен од грчко Маслиново

Бакни Ми Го Лицето Чист Маслиново Масло бар сапун 4 мл содржи 86% маслиново масло во секоја 4 мл бар ПРОИЗВ�

DEN 0.33
Цветен сапун 10,5 g - Амбар Флорал
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цветен сапун 10,5 g - Амбар Флорал

Сапун за перење цветни алишта ја чисти облеката со свеж, цветен мирис, истовремено ги штити рацете и око�

DEN 3.33