• Ново
Kidkraft - Персонализирана розова ретро кујна со име на розова скрипта, Медисон

Kidkraft - Персонализирана розова ретро кујна со име на розова скрипта, Медисон

Buyers rating:
DEN 639.52

Износ

Персонализираната кујна за ретро игра на Kidkraft е совршено место за вашето малечко да игра возрасна во кујна од своја. Можете да изберете од неколку популарни имиња на девојчиња - да ја персонализирате оваа кујна за игра. Kidkraft - Персонализирана розова ретро игра кујна, розово скрипта Фонт Девојче Име : Димензии на шпоретот : 25,87 "L x 13.75" W X 26.25 "H. Димензии на фрижидер : 12,37" L x 14 "W x 30.75" H. Фрижидер, замрзнувач, рерна и машина за миење садови имаат отворени врати. Вклучување на копчињата на машината за миење садови, рерна и мијалник. Отстранлив мијалник за лесно расчистување. Доволно големи што повеќе деца можат да играат одеднаш. Цврста конструкција. Градежни материјали : дрво и МДФ. Потребно е собрание.

Карактеристики

Производи во категоријата