• Ново
Viper Underground Rock & Roll Steel Tip Darts Grams and Casemaster Salvo Black Nylon Dart Case

Viper Underground Rock & Roll Steel Tip Darts Grams and Casemaster Salvo Black Nylon Dart Case

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Сè што ви треба за да започнете да играте пикадо! Овој пакет вклучува сет од 23 G челични пикадо во кои има специјално обложено месинг барел. Единствено дизајнираниот нож гарантира дека ќе најдете постојан зафат за вашето фрлање. Комплетот вклучува три пикадо, заедно со дополнителен сет на летови, најлонски шахти и клуч од стрела. Случајот Casemaster Salvo Dart е високо-портален и го држи вашиот Dart Set Securly и подготвен да игра во перничен вметнат пена со парчиња за секој стрела. Ockебовите од другата страна на случајот одржуваат дополнителни летови подготвени и достапни. Тристранскиот отвор за патент ви овозможува да го отворите случајот брзо за целосен пристап до вашата опрема. Конструиран со траен најлон надворешност, случајот со салво ги задржува вашите пикадо заштитени од влага. Погоден клип за случајот ви овозможува да го обезбедите на половината, џеб или на торба. Бурињата од легура на волнел, обезбедуваат најдобар тресок за куката со голема јачина и мазен стил, давајќи им на овие пикадо да се изгледот на волфрам . Тешка надворешна заштита - Случај е конструиран од трајниот најлон со тврда смола ентериер, направена да застане на елементите и да ги заштити вашите елементи и да ги заштити вашите елементи и да ги заштити вашите Пикадо.

Карактеристики

Производи во категоријата

Касемастер Елита Црна Најлонска Торбичка За Носење; Држи Пикадо, Челичен Врв или Мек Врв, Со Дополнителни Џебови, Цевки и Кутии
  • Ново
Оценка на клиентот:

Касемастер Елита Црна Најлонска Торбичка За Носење; Држи Пикадо, Челичен Врв или Мек Врв, Со Дополнителни Џебови, Цевки и Кутии

Сеопфатниот пакет за складирање пикадо е тука со Елитата На Каземастер Девет Пикадо Најлон Пикадо Случ�

DEN 985.92