• Ново
Хјустон Астрос Раулингс 9 '9' Канопи шатор

Хјустон Астрос Раулингс 9 '9' Канопи шатор

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Ништо не е подобро од навивањето за вашиот Хјустон Астрос на денот на играта. Оваа крошна од Хјустон Астрос 9 'x 9' од Раулингс го доловува духот на она што значи да се биде обожавател и е совршен за опашка. Неговиот издржлив материјал е направен да издржи надвор од условите и непогрешливите слики на Хјустон Астрос смело да ја прогласат вашата верност кон вашиот омилен тим! Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 50% полиестер/50% челик. Мери приближно 9 'x 9'. 81 квадратни метри од сенка. Вклучува кутија за носење на логото на тимот. Правна обложена челична рамка. 108 '' Врвна висина. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Рашири.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хјустон Астрос Бамбус сет за бања
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хјустон Астрос Бамбус сет за бања

Вие сте страствен обожавател на Хјустон Астрос и сакате да го разгалите Покажете му на вашата поддршка �

DEN 1162.88