• Ново
Моно -каиш за гитара - синтетичко црвено с

Моно -каиш за гитара - синтетичко црвено с

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Чувајте ја вашата гитара на вистинското место користејќи ја оваа 2,8 "Синтетичка лента за гитара Snakeskin од Monoprice! Monoprice гитара лента, синтетички црвен змија : лента за гитара од 2 парчиња. Направено од синтетички змии. Прилагодлив од 40,2" до 55,5 "(102 до приближно 141 см) во должина.

Карактеристики

Производи во категоријата