• Ново
&N Филтер за Гориво за Бензин: Филтер За Гориво Со Високи Перформанси, Премиум Заштита На Моторот, Компатибилен со 1983-Нисан Инфинити Гориво Инјектирани Бензински Мо?

&N Филтер за Гориво за Бензин: Филтер За Гориво Со Високи Перформанси, Премиум Заштита На Моторот, Компатибилен со 1983-Нисан

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Филтрите за гориво со перформанси K&N помагаат да се заштити вашиот мотор од остатоци од гориво и загадувачи што може да предизвика абење и/или натрупување на вашите вентили за довод, инјектори за гориво, па дури и млазници на карбураторот. Достапно и за гасни и за дизел системи. Дизајниран да обезбеди квалитетна филтрација и високи стапки на проток. КОНЗИСТЕНТНА ИСПОРАКА НА ГОРИВО : филтерот за Гориво помага да се обезбеди чист и сигурен проток на гориво до МЕДИУМИТЕ СО ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ на моторот : премиум плисираните медиуми обезбедуваат одлична заштита НА системот ЗА гориво ДОЛГ ВЕК на ТРАЕЊЕ : Квалитетна филтрација на филтерот За гориво K&N помага да се обезбеди подобра заштита И подолг век НА траење НА моторот ДИРЕКТНА ЗАМЕНА : Ги Исполнува или надминува оем замените СО ВИСОКА ЈАЧИНА : тешка челична конструкција на канистер.

Карактеристики

Производи во категоријата

&N Пред-Филтер Филтер За Воздух 41-1100
  • Ново
Оценка на клиентот:

&N Пред-Филтер Филтер За Воздух 41-1100

** Ви треба помош за наоѓање на вистинскиот модел на филтер за масло за вашето возило? Кликни Тука Без огл

DEN 559.84
&N Премиум Филтер За Масло: Дизајниран Да Го Заштити Вашиот Мотор: Одговара Изберете Модели На Возила ФОРД, ПС - Одговара изберете:
  • Ново
Оценка на клиентот:

&N Премиум Филтер За Масло: Дизајниран Да Го Заштити Вашиот Мотор: Одговара Изберете Модели На Возила ФОРД, ПС - Одговара изберете:

К 19992003 Форд Е350 Супер Должност; 2003 Форд Е450 Супер Должност; 2003 Форд Е450 Супер Должност Одземена Шасија; 2003 �

DEN 157.12
&N HA - 1312pr Филтер За Воздух Заврши
  • Ново
Оценка на клиентот:

&N HA - 1312pr Филтер За Воздух Заврши

К&Н Ха1312пр Филтер За Воздух Завиткајте ја обвивката на филтерот к&Н Пречаргер е специјално дизајнирана �

DEN 1.00
&N RC-Powersports Филтер За Воздух, Хонда 550
  • Ново
Оценка на клиентот:

&N RC-Powersports Филтер За Воздух, Хонда 550

К&Н Универзалните Филтри за Воздух За Прицврстување се произведени за широк спектар на апликации и уник

DEN 559.84