• Ново
Добро ткаени геометриски линии Малага Енцо Беж 7'10 10'6 килим со висока ниска област

Добро ткаени геометриски линии Малага Енцо Беж 7'10 10'6 килим со висока ниска област

Buyers rating:
DEN 551.68

Износ

Колекцијата Малага претставува заминување од сè покомплексните, се повеќе шарени потресени стилови на гроздобер од денешната мода. Неговиот куп со висока ниска текстура се појавува веднаш од подот, а со најразлични геометриски и ориентални обрасци го прави едноставно да се ажурира декор во кој било простор. Текстуриран куп . Висина на средна купови . Лесно совпаѓачка палета . Направено од 100% полипропилен . пролеано предиво . безбедно за дрвени подови . Трајни и лесни за чистење . Се препорачува употреба на рампа за килим за продолжување на животот на вашиот килим и спречете се менување и лизгање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Младенчиња Момче И Девојче Модерен Декор Повеќебоен Тепих И Колекција Теписи За Деца, Мали Деца И Расадник За Бебиња, Вибрации
  • Ново
Оценка на клиентот:

Младенчиња Момче И Девојче Модерен Декор Повеќебоен Тепих И Колекција Теписи За Деца, Мали Деца И Расадник За Бебиња, Вибрации

Кул и тропски, Нашиот Килим Од Островски Вибрации ќе направи прекрасен додаток во спалната соба, игроте�

DEN 874.72