• Ново
Сандали за слајд на удобност на Georgeорџ Машки

Сандали за слајд на удобност на Georgeорџ Машки

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Совршено за плажа, базен, река или езеро… или скоро околу куќата или дворот, овие класични прилагодливи слајдови од Georgeорџ брзо ќе станат чевли за лето. Класичното горно оди добро со речиси секоја облека, додека прилагодливиот дизајн на кука и јамка обезбедува безбедно вклопување. Ултра-мекото дното на Ева ги прави овие сандали неверојатно удобни. Носете ги со шорцеви, костум за капење или дури и фармерки и започнете го летото! Затворање на чевли : Горниот прилагодлив горен и јамка. Материјали : ПУ го горниот, полиестер наречен за удобност со дното на Ева. Крај на употреба : Одете во Сандал за секоја летна пригода!. Функција : Ултра мека технологија за супериорно амортизирање и удобност. Чиста и грижа : Избришете чиста со влажна крпа, оставете да се исуши воздухот. Земја на потекло : Кина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Fullrun F P255 35R 97W
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fullrun F P255 35R 97W

Гумата има добра цело време влечење, дури и во пониски зимски температури, заради специјално дизајниран

DEN 1309.28