• Ново
Колекција на ournoureенски жени Кендал Тру удобна пена издржана слајд сандала

Колекција на ournoureенски жени Кендал Тру удобна пена издржана слајд сандала

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Сандалот Кендал од колекцијата ourурна ќе ве однесе од работа до една ноќ надвор со девојките во стил. Нивната луксузна веганска кожа, дизајнот на Т-лента, стилот на слајд, големите детали за обетка и отворените пети ќе ги направат starвезда на шоуто привлекувајќи комплименти. Како бонус, нивната удобна пена од 4 мм tru ™ hom insole и затворање на лизгање ќе ги одржуваат нозете удобни во текот на целиот ден. Висина на пета : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични чевли. Сандали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Јадете само со вистинската количина на SAS со овие кадифен слајдови со крзно од крзно Дамека од Бринли Ко

DEN 2.00
Crocs Unise Crocband Flip Thong Sandal
  • Ново
Оценка на клиентот:

Crocs Unise Crocband Flip Thong Sandal

Спортски и лесен со атлетските ленти за потписи, флип на кроконд е шарен и неверојатно удобен избор на т�

DEN 335.84