• Ново
Едноставно Дејзи 18 18 Зелен животен циклус салфетки, сет од 4

Едноставно Дејзи 18 18 Зелен животен циклус салфетки, сет од 4

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Сурфање нагоре! Доведете ја радоста на летото во вашиот дом со едноставно салфетки со зелени животни циклуси на зелениот циклус од нашата колекција на сурфање, песок и море. Поставете ја масата со овие салфетки за да додадете светла и среќна вибрација на вашиот простор за јадење! Направено од ткаенина отпорна на брчки поли Твил, нашата салфетка за вечера мери 18х18 инчи. Дизајнот е отпечатен од едната страна, а рабовите на Хемед им даваат на овие салфетки чист, готов изглед. Тие лесно се грижат со машинско миење и суво суво. Со оваа колекција на дизајни, продолжете ја релаксацијата на летниот одмор во текот на вашиот украс во текот на целата година. Едноставно Дејзи 19 „X 19“, геометриски печатен салфетка : Едноставна, но сепак елегантна 19 „салфетки за крпа, доаѓаат во сет од 4. идеално за секоја пригода. Изобилство на дизајни за избор. Полиестерска конструкција.

Карактеристики

Производи во категоријата