• Ново
Запечатени Моќ 9805CA Поврзување Прачка Лого Пар

Запечатени Моќ 9805CA Поврзување Прачка Лого Пар

Buyers rating:
DEN 455.68

Износ

Запечатените моќни гроздобер компоненти обезбедуваат покриеност за апликации постари од 35 години, враќајќи ги класиците со како нови перформанси. Водечките материјали, изо И QS сертифицираното производство обезбедува перформанси и долговечност за скапоцени обновувања на моторот. Поставата од бронзена легура поддржана од челик. Популарен за отпорност на замор и сила. Обезбедува усогласеност потребна за постарите апликации. Нашиот стандарден материјал е споредлив со лежиштето за перформанси на конкурентите. Забелешка - овој материјал нуди помала отпорност на абење и корозија од другите материјали. Користи iso & QS сертифицирано производство.

Карактеристики

Производи во категоријата

Б2_414090-КМА51-Т
  • Ново
Оценка на клиентот:

Б2_414090-КМА51-Т

КВАДБОС Комплети За Лежишта На Задните Тркала За Polaris SCRAMBLER HO / EPS 850 20132014кит Вклучува : 2 Комплет За Лежишт

DEN 895.84
Бца Ние Центар Собранието
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бца Ние Центар Собранието

Бца Има Повеќе Од Еден Век Искуство Снабдување Тркало Крајот Решенија Во Америка Денес Бца Е Во Сопстве�

DEN 1407.84
Бекарнли 051-Лежишта
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 051-Лежишта

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 1.00
Бца Ние Центар Собранието
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бца Ние Центар Собранието

Бца Има Повеќе Од Еден Век Искуство Снабдување Тркало Крајот Решенија Во Америка Денес Бца Е Во Сопстве�

DEN 1407.84