• Ново
Мегујар Морски Р. в. полски & Сјај Засилувач-оз

Мегујар Морски Р. в. полски & Сјај Засилувач-оз

Buyers rating:
DEN 906.88

Износ

Полски и Сјај Засилувач - 16 OZ RV/МОРСКИ ЛАК : Содржи богати масла за полирање за да се хранат и негуваат гел палто и фиберглас морски и RV површини. ОПТИМАЛЕН СЈАЈ : Произведува оптимален сјај на гел слој и фиберглас површини со враќање на вредни масла . ЧЕКОР ЗА ПОЛИРАЊЕ : одличен третман за полирање што треба да се примени по чистење и пред депилација или запечатување. НЕВЕРОЈАТНО НА ТЕМНИ БОИ : Може да се користи на сите фиберглас и насликани морски или Р.в. површини, и е особено ефикасен на темни бои. РАЗНОВИДНА УПОТРЕБА : Формулиран да биде ефикасен рачно или машински.

Карактеристики

Производи во категоријата

Атвуд Конектор За Гориво за Хонда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Атвуд Конектор За Гориво за Хонда

Атвуд 89026 Фитинг За Црево За Гориво Хонда 3 / 8инатвуд Конектори За Гориво Атвуд фитинзи За резервоари За �

DEN 799.84
Скенструт Кабел Палуба Печат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скенструт Кабел Палуба Печат

Загарантирана водонепропустлива инсталација за вашите антени и навигациски светлосни кабли Ниска фор�

DEN 639.84
000-12308-СИМРАД ХС ГПС КОМПАС
  • Ново
Оценка на клиентот:

000-12308-СИМРАД ХС ГПС КОМПАС

000 стапки точност Позиции една точка 3 м (95%), сба : 1 м (95%) насловот2? (РМС) Теренот / рол2?(РМС) Веаве30 См Комун�

DEN 1599.84
Seachoice Кабел Излез
  • Ново
Оценка на клиентот:

Seachoice Кабел Излез

Дизајниран за целосна хидроизолација на кабелската жица користејќи капаче со навој и гумена заптивка, �

DEN 639.84
Тиково Парапет-Петелки-23 Л
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тиково Парапет-Петелки-23 Л

Цврсти Тиково Парапет Со Две Јамки 23"L x 23 / 8"H x 1" D Производ : ТИКОВО ПАРАПЕТ 2 ПЕТЕЛКИ 23 " L Производител : Пр�

DEN 2079.20