• Ново
Правило 37а Суперсвич Пливачки Прекинувач

Правило 37а Суперсвич Пливачки Прекинувач

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Правило Superswitch Пливачки Прекинувач СР - 2 Вложување. Вложувањето СР-2 е дизајнирано првенствено за едрилици 16 стапки. (4,88 м) до 36 стапки (10,68 м) во должина. Карактеристиките Вклучуваат : 3 3/4" (9,35 см) Комбидијален. 12v зелена Предводена Ноќ Осветлување. 4 5/8 " (118 мм) до 4 13/16" (122 мм) дупка за монтирање. Кликнете овде за да ја видите дефиниција на монтажа дупка. Вертикален Агол На Монтирање Преку 40 Степени. Клинометар (ИНК-45) вклучени. Стабилни Брзи Перформанси За Заклучување. ексклузивна 5-Годишна Гаранција На Ричи. Вклучени се заштитни Предни И Задни Капаци.Карактеристики : Дизајнот вклучува блокирана жица со мерач од 14 степени, поголем плови за зголемена пловност, отстранлива основа за лесно сервисирање и дизајн на прекинувач за прицврстување способен за ракување Со Пумпи со димензии до 20 Ампсбокс : 3"H x 6"W x 8"LWeight : 0,4 lbs Product Димензии : 2.0"H x 2.0"W x 5.0"DVolts : 12, 24, 36 Гаранција : 5 години марка : број на моделот : 1135-31517 детали за испорака : морска одделение, блокирана жица со 14 мерачи. Екстра голем плови за максимална пловност. Отстранлива основа за лесно сервисирање. Погоден за пумпи кои изготвуваат ДО 20А.

Карактеристики

Производи во категоријата

Атвуд Конектор За Гориво за Хонда
  • Ново
Оценка на клиентот:

Атвуд Конектор За Гориво за Хонда

Атвуд 89026 Фитинг За Црево За Гориво Хонда 3 / 8инатвуд Конектори За Гориво Атвуд фитинзи За резервоари За �

DEN 799.84
Скенструт Кабел Палуба Печат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Скенструт Кабел Палуба Печат

Загарантирана водонепропустлива инсталација за вашите антени и навигациски светлосни кабли...

DEN 639.84
Садбери 810ГР Брод Зоап Плус-Галон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Садбери 810ГР Брод Зоап Плус-Галон

Тешка работа, работи како прашоци без абразија Емулгацијата со двојно дејство ги отстранува ѓубрињата,

DEN 639.84
Маринко Двоен Автобус Бар Завртки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маринко Двоен Автобус Бар Завртки

Маринко Двојно 12v Автобуски Бар Завртки се еден Од многуте квалитетни производи Маринко прави Нивните е

DEN 1383.68