• Ново
Ексклузивен Домашен Современ, Модерен Мат Цветен Прилагодлив Комплет, во-во

Ексклузивен Домашен Современ, Модерен Мат Цветен Прилагодлив Комплет, во-во

Buyers rating:
DEN 806.40

Износ

Ексклузивната домашна Шипка За Завеси Од Божур и финалниот комплет нуди романтичен стил за вашиот простор со цветен дизајн. Божурите со врежан изглед во смола, завршни облоги во форма на сфера ја капачуваат соодветната железна завеса што држи до 25 килограми. Прилагодливата прачка има дијаметар од 1" и може да се користи за закачување на разни ткаенини и завеси, вклучувајќи панели за завеси од врвот, завеси со џебови од прачки и задни јазичиња. Вклучени се хардвер за монтирање, загради и упатства. РОМАНТИЧЕН ДИЗАЈН : Ексклузивната домашна Шипка За Завеси Од Божур и финалниот комплет нуди романтичен стил за вашиот простор со цветен дизајн. Божури со врежан изглед во завршна обработка во форма на сфера ја капаче соодветната шипка за завеси. ВКЛУЧЕНО во ОВОЈ СЕТ : една (1) прилагодлива прачка во три парчиња, две (2) завршни работи, три (3) фиксни држачи за проекција на длабочина од 3,5 инчи и хардвер за инсталација со упатства. ПРИЛАГОДЛИВ ДИЗАЈН : Оваа шипка за завеси е прилагодлива во должина и се протега од 66 до 120 инчи. Ќе собере широк спектар на ширини и типови на прозорци. ЦВЕТНИ ЗАВРШЕТОЦИ : цветните топчести завршетоци со дијаметар од 2,4 инчи се изработени од издржлива смола и нудат уникатен декоративен акцент за вашиот декор на прозорецот. ИЗДРЖЛИВА ПРАЧКА : цврстата, железна прачка има дијаметар од 1". ЛЕСНА НЕГА : избришете ја со сува крпа по потреба и избегнувајте користење средства за чистење во домаќинството и груби абразиви.

Карактеристики

Производи во категоријата

NVIDIA GeForce Rt Графичка Картичка-GB GDDR6
  • Ново
Оценка на клиентот:

NVIDIA GeForce Rt Графичка Картичка-GB GDDR6

ЕВГА NVIDIA Ge Force RTX 3070 Графичка Картичка 8 GB GDDR6 1.50 GHz Јадро 1.73 GHz Поттик Часовник 256 Битна Ширина На Автобус�

DEN 5199.84
Мал Батлер Мала Послужавник Кора
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мал Батлер Мала Послужавник Кора

Забавувајте се забавувајќи се со овие шарени послужавници!  Достапно во пет бои  Вистинската големина �

DEN 3.00