• Ново
Пренослив Прилагодлив Држач За Држач За Таблети За Лаптоп Биро За Кревач За Тетратка Што Не Се Лизга

Пренослив Прилагодлив Држач За Држач За Таблети За Лаптоп Биро За Кревач За Тетратка Што Не Се Лизга

Buyers rating:
DEN 359.84

Износ

Описефективна превенција на напрегање на рамото и грлото на матката : Ставете го окото на штандот за да го заштитите ' рбетот.Easyономски Дизајн : Лесно е да ја подигнете висината на вашиот лаптоп за да добиете најудобна позиција за гледање за да спречите болки во грбот, вратот и зглобот.Компактен, Лесен и Преклопен : Дојдете Со Торба за Носење Ракави за лесно носење насекаде.Спецификации : Боја : Црна, Сивата Пакет Вклучува : 1 x Lantop Stand Note Please дозволете отстапување на мерењето од 1-3 см поради рачно мерење. (1 инч = 2,54 см )Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите. Благодарам! Пиење и преклопување, лесен за инсталација. Лесен За Носење : тој е многу лесен и убав. Компатибилност : држачот за лаптоп и таблет ги поддржува повеќето уреди од 10 - 15,6 инчи : Macbook, Think Pad, Површина, Chromebook, i Pad Pro, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата