• Ново
Mygift Ѕид Монтирани 9-Слот Рустикален Дрво Лебдечки Полици Самостојна Сенка Кутија, Кафеава

Mygift Ѕид Монтирани 9-Слот Рустикален Дрво Лебдечки Полици Самостојна Сенка Кутија, Кафеава

Buyers rating:
DEN 366.40

Износ

Без оглед на спомените што ги негувате, можете да ги прикажете со стил со оваа решетка за полици во рустикален стил. Направена од дрво, оваа решетка за полица за прикажување доаѓа со 9 прегради во различни форми и големини за да се приспособат на различни нокти. Оваа дрвена кутија за сенки можете да ја поставите на кој било шалтер или горен дел од комодата, или можете да ја закачите на ѕидот или хоризонтално или вертикално користејќи соодветен хардвер за монтирање (не е вклучен). За шармантен начин да ги одржите вашите омилени спомени и организирани и убаво прикажани, оваа кутија за приказ на меморија е совршен избор.** Официјалниот производ My Gift® вклучува повеќенаменска крпа за чистење .** Приближни Димензии : Севкупно - 11,75 H € 14,5 W_ 3,0 D; Големи Прегради-3,25 H_ 6,5 W x 3,0 D; Мали Прегради-3,25 H_ 3,0-4,0 W x 3,0 D (во инчи )самостојна или ѕидна решетка за полици изработена од цврсто дрво со завршница во природен стил. Може да се пофали со 9 прегради во различни форми и големини за да овозможи разноврсни опции за прикажување и привлечен стил. Може да се постави на кој било шалтер или да се закачи на кој било ѕид вертикално или хоризонтално користејќи соодветен хардвер за монтирање (не е вклучен). Дизајнот со рамна страна овозможува поставување на полицата на маси или шалтери, а предметите што треба да се прикажат на врвот. Приближни Димензии : Севкупно - 11,75 H_ 14,5 W_ 3,0 D; Големи Прегради-3,25 H_ 6,5 W x 3,0 D; Мали Прегради-3,25 H_ 3,0-4,0 W x 3,0 D (во инчи).

Карактеристики

Производи во категоријата

Индустриски Цевки Полица Вино Решетката Ѕид Монтирани Со Држач Стеблото Стакло, 3-Нивоа Рустикален Лебдат Бар Полици Вино Полица,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Индустриски Цевки Полица Вино Решетката Ѕид Монтирани Со Држач Стеблото Стакло, 3-Нивоа Рустикален Лебдат Бар Полици Вино Полица,

Индустриски Цевки Полица Вино Решетката Ѕид Монтирани со 9 Стеблото Стакло Држач, 3Нивоа Рустикален Леб�

DEN 3.33
Тешки Држачи за Полица 10х12х2, 5
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тешки Држачи за Полица 10х12х2, 5

Вовед ВО брендот ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки Заедно со илјадници моти�

DEN 2.67
Американски Уметнички Декор Пловечки Ѕид Полица За Спална соба, Дневна Соба, Бања-Орев Дрво Заврши Со Семејство Текст Гравирање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Американски Уметнички Декор Пловечки Ѕид Полица За Спална соба, Дневна Соба, Бања-Орев Дрво Заврши Со Семејство Текст Гравирање

Оваа пловечка ѕидна полица обезбедува решение за заштеда на простор за домот или канцеларијата, истовр�

DEN 0.67
Индустриски Полици За Цевки Монтирани На Ѕид, 24 во Рустикални Метални Пловечки Полици, Полици За Книги Од Вистинско Дрво, Полици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Индустриски Полици За Цевки Монтирани На Ѕид, 24 во Рустикални Метални Пловечки Полици, Полици За Книги Од Вистинско Дрво, Полици

Ние сме посветени на производство на индустриски, гроздобер, рустикален, потресен мебел за народите кои

DEN 3.33