• Ново
Лореален Лак За Нокти

Лореален Лак За Нокти

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Создадете луминисцентен изглед со Бојата На Ноктите Рише Златна Прашина Во Париз. Овој елегантен производ за убавина се лизга на сјајна и мазна за да ја открие мат основата со текстура. Лореал Париз Боја Рише ноктите боја доаѓа со патентирана четка за лесно нанесување. Направете ноктите да блеснат и да пукаат со само еден едноставен капут за да им дадете текстура. Бојата На Ноктите Лореал Париз може да трае до 10 дена кога се користи Со Боја Рише Едношалтерска Основа како основен слој и Горниот Дел од Линијата за горниот слој. Оваа ставка доаѓа во девет различни нијанси, вклучувајќи 139 Груби Околу Рабовите, 140 Дијаманти Во Груби, 141 Скриени Скапоцени Камења, 142 меурчиња И 143 Владеење На Столпчиња. Додадете малку сјај и креативност на изгледот додека одговарате на нијанса со расположението Со Бојата На Ноктите Рише Златна Прашина Во Париз. Лореал Париз Боја Рише Златна Прашина Боја На Ноктите : 1 палто на ноктите со текстура на скапоцени камења. Лореал Париз Боја Рише ноктите боја има патентирана четка за лесно нанесување. Лизга на сјајна и мазна за да ја открие мат основата со текстура. Достапно Во 136 Премногу Димензионални, 137 Секси Во Светки, 139 Груби Околу Рабовите, 140 Дијаманти Во Груби, 141 Скриени Скапоцени Камења, 142 меурчиња, 143 Владеење На Столпчиња и 144 ми се допаѓа Буци.

Карактеристики

Производи во категоријата

eczipvz Женски Сандали Сандали Со Затворени Прсти Плетенки За Жени Перница За Ремен За Глуждот Еспадрил Гумени Летни Клин Сандали
  • Ново
Оценка на клиентот:

eczipvz Женски Сандали Сандали Со Затворени Прсти Плетенки За Жени Перница За Ремен За Глуждот Еспадрил Гумени Летни Клин Сандали

Девојка И Жени Рамни Песоци Рамни Удобни Чевли и Рамни Обувки за Шарени Сандали За Жени Со Големина 7 И П�

DEN 1.33
Вонкос Жените Кардиган Јакна Дозвола - Лесен Fall Зима Секојдневен Топол Долг Ракав Патент Згусне Плус Големина Капут Со Качулка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вонкос Жените Кардиган Јакна Дозвола - Лесен Fall Зима Секојдневен Топол Долг Ракав Патент Згусне Плус Големина Капут Со Качулка

Вонкос Женски Кардиган Јакна Клиренс Лесен Есенски Зимски Обичен Топол Патент Со Долги Ракави Згуснет�

DEN 0.33
Б91хз Комплети Облека За Бебиња За Момчиња Мали Момчиња Со Кратки Ракави Цврсти Маици Шорцеви Детски Деца Господин Облека Жолта,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Б91хз Комплети Облека За Бебиња За Момчиња Мали Момчиња Со Кратки Ракави Цврсти Маици Шорцеви Детски Деца Господин Облека Жолта,

Бебе Момчиња Облека Поставува Дете Момчиња Краток Ракав Солидна Маица Блузи Шорцеви Дете Деца Господин

DEN 1.33