• Ново
Кембриџ Лесли Геометриски Волна Површина Килим, Светло Зелена Слонова Коска, 8' 10'

Кембриџ Лесли Геометриски Волна Површина Килим, Светло Зелена Слонова Коска, 8' 10'

Buyers rating:
DEN 551.68

Износ

САФАВИЕХ КЕМБРИЏ КАМ123Б Светло Зелена / Килим Од Слонова Коска Колекцијата кембриџ носи модерен Американски стил во домот или канцеларијата со овој прекрасен избор на рачно тафтувани теписи од волна. Килимите од кембриџ се убаво стилизирани со класични геометриски обрасци мајсторски вткаени во кадифени исечени купови и богати со текстура со висока/ ниска јамка и исечени купови. Додадете целосно американски карактер и шарм во декорот на домот со килими од областа Кембриџ. Килимот има приближна дебелина од 0,63 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Боите и дезените може да варираат бидејќи се направени на големо и не се еден сет дизајн. Преоден стил. Рачно тафтувано ткаење. Направено од волна. Произведено Во Индија. Површина : 80 квадратни. фт. 10 стапки. Л х 8 стапки. В. Упатства За Нега. Украсете го вашиот дом со Велшкиот Килим Сафавиех Кембриџ. Овој привлечен килим се одликува со специјална високо-ниска конструкција која додава длабочина и необични детали. Зачудувачките бои сигурно ќе импресионираат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оукаили Дами Патики За Дишење Патики За Чорапи Удобност Спортски Чевли Меки Фитнес Тренинг Секојдневни Чевли За Пешачење Дневни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оукаили Дами Патики За Дишење Патики За Чорапи Удобност Спортски Чевли Меки Фитнес Тренинг Секојдневни Чевли За Пешачење Дневни

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Лизгање На Патики, Секојдневни Чевли, Патики За Чорапи, Че�

DEN 271.84
СПИ Бонбони 0. оз. Слама
  • Ново
Оценка на клиентот:

СПИ Бонбони 0. оз. Слама

Класичен стар бонбони, ПИКСИ СТИКС ги разубавува вкусовите со заштитен знак сладок и лут вкус во контеј�

DEN 1.00
Венини Женски Палто Дозвола За Продажба Плус Големина Градиент Пеперутка Печатење Пуловер Со Долги Ракави Блуза Обичен Лабав
  • Ново
Оценка на клиентот:

Венини Женски Палто Дозвола За Продажба Плус Големина Градиент Пеперутка Печатење Пуловер Со Долги Ракави Блуза Обичен Лабав

жени блузи со долги ракави костум за тело долги ракави женски маици со долги ракави женски кошули женск�

DEN 2.67
Дндкилг Ракав Женски Маици V Вратот Цветни Работни Кошули Летна Чипка Капчиња Половина Лактот Атлетски Работи Жени Врвови Облечена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дндкилг Ракав Женски Маици V Вратот Цветни Работни Кошули Летна Чипка Капчиња Половина Лактот Атлетски Работи Жени Врвови Облечена

56"големина : xl Биста : 120см / 47.32" Должина : 68cm / 26 црвени блузи со кратки ракави,беж блуза со кратки ракави же

DEN 3.00