• Ново
Висок Сваровски Стерлинг Сребрен Јануари Прстен

Висок Сваровски Стерлинг Сребрен Јануари Прстен

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Покажете го вашиот месец со овој прекрасен прстен Со Изрази што Може да се Редат, кој е дизајниран по ваш вкус. Овој прстен е внимателно изработен од сребро со родиум позлата. Овој прстен се одликува со блескав, месец јануари, кружен кристален камен кој силно ќе искра. Достапно во големина 5. Изразете се на уникатен и забавен начин Со Новата Колекција Изрази Што Може да се Редат. Изберете од стотици прстени што можете да ги измешате, совпаѓате и редите заедно, што ќе ви овозможи да го промените вашиот стил во еден момент. Изразите што се редат нудат накит изработен од сребро, живописно емајлиран, 14 каратно позлатен, украсен со прекрасни дијаманти и/или скапоцени камења и многу повеќе. Можностите се бесконечни со овој неверојатен асортиман на накит што може да се нареди.Метална Тежина : 2,85 Грама Накит Тип : Финеринг Стил : Редење Ринггендер : Женски метал : Стерлинг Силверметална Боја : Ширина на Бела Лента : 2,25 Mmring Големина : 5 Детали за цврстиот камен : Тип : Кристално Раѓање Месец : Јануари Боја : Црвена Форма : Тркалезна Големина : 5mmquanty : 1 Поставка за накит : Безелиевиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци Со бел лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Тајланд Редење Изрази Високи 5мм сваровски Стерлинг сребрен јануари Прстен : рамка set High profilepolided finishrodium обложени за да се спречи tarnish Crafted во sirling silver Swarovski Елементи Складирани Изрази брандостапни во повеќе големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Меккормик Екстракт Од Чист Анасон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меккормик Екстракт Од Чист Анасон

Направен со најквалитетни состојки, Екстрактот Од Чист Анасон Меккормик е главен за ароматизирање на р�

DEN 2.00
Деца Бебе Денот На Вљубените Дете Девојки Момчиња Писмо Срце Печатени Прекрасна Краток Ракав Повик Комбинезон Ромпер Бебе Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Деца Бебе Денот На Вљубените Дете Девојки Момчиња Писмо Срце Печатени Прекрасна Краток Ракав Повик Комбинезон Ромпер Бебе Облека

Големина : 3м Препорачана возраст : 03 Месеци Биста : 42см / 16,54" Должина : 38см / 14,96" Големина : 6М Препорачана в�

DEN 187.68
Ноќен Премин-ФИЛМСКИ ПОСТЕР
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноќен Премин-ФИЛМСКИ ПОСТЕР

Ноќен Премин Стил А (1957) Едностран, Декоративен Ѕид Постер Печатење Големината на хартијата е приближно

DEN 239.84
Whlbf Дозвола Костим За Капење Женски Костим За Капење Костим За Нуркање Со Кратки Ракави Сијамски Летни Сурфање На Плажа Едноделни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Whlbf Дозвола Костим За Капење Женски Костим За Капење Костим За Нуркање Со Кратки Ракави Сијамски Летни Сурфање На Плажа Едноделни

Почитуван Клиент, Добредојдовте во мојата продавница за да ги купите посакуваните производи, нашата пр�

DEN 623.84
Вонкос Обични Панталони За Жени На Продажба-Лесно Лабаво Вклопување Со Џебови Цветни Печатени Панталони За Контрола На Стомакот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вонкос Обични Панталони За Жени На Продажба-Лесно Лабаво Вклопување Со Џебови Цветни Печатени Панталони За Контрола На Стомакот

Нашите Панталони се меки и удобни за летото.Нашите Женски Шорцеви Панталони,Јога Панталони За Жени,Црни

DEN 367.84