• Ново
Ирвин Ирвин - - Брзо Зафат 1-во. 1-во. Д Прилагодлив ц-Стегач лб. 1 компјутер

Ирвин Ирвин - - Брзо Зафат 1-во. 1-во. Д Прилагодлив ц-Стегач лб. 1 компјутер

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

2 ПАРЧИЊА Ирвин Ирвин-2025101-Брзо Зафат 1-1/2 во. х 1-1/2 во. Д Прилагодлив Ц-Стегач 900 фунти. 1/компјутер.БРЗО ЗАФАТ C-CLMP 1-1/2 " Име На Брендот : Брендот Irwin Sub : Капацитет За Брзо Стегање : 1-1/2 инчи. Длабочина на грлото : 1-1/2 во. Стил : Прилагодлив Тип На Производ : Ц-Сила На Стегање : 900 фунти. Број Во Пакет : 1 компјутер. Тип на пакување : Рефус Материјал : Челична Голема рачка за поголем притисок на стегање со помал напор *Издржлива конструкција *Лесна за употреба *Долготрајна 2 ПАРЧИЊА Ирвин Ирвин-2025101-Брзо Зафат 1-1/2 во. х 1-1/2 во. Д Прилагодлив Ц-Стегач 900 фунти. 1/компјутер.

Карактеристики

Производи во категоријата

Олимпија Алатки 38-Тешки Ц-Стегач-во
  • Ново
Оценка на клиентот:

Олимпија Алатки 38-Тешки Ц-Стегач-во

Олимпија Алатки 5 "Х 3.25" Цстегачот е идеален за дома, гаража или продавница за дрва Се одликува со издржли

DEN 0.67
3 Ц-СТЕГАЧ ВИЛМАР 20120
  • Ново
Оценка на клиентот:

3 Ц-СТЕГАЧ ВИЛМАР 20120

МЕХАНИКА 3 " ЦСТЕГАЧ ВИЛМАР 20120 понудено од Цените На Дното На Карпата, Ад.ЛИКВИДАТОРИ НА АЛАТКИ Понудени

DEN 271.84